Daire Kartal Satışa Çıktı

02 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Daire Kartal Satışa Çıktı
Kale Grubu’nun ilk projesi Daire Kartal satışa çıktı. Metroya yürüme mesafesinde konumlanan Daire Kartal fiyatları 290 bin TL’den başlıyor...

60 yıla aşkın süredir yapı sektöründe faaliyet gösteren Kale Grubu iştiraki Bodur Gayrimenkul, ilk projesi Daire Kartal’ı satışa çıkardı.

Kartal Yakacık’ta metroya yürüme mesafesinde konumlanan Daire Kartal projesi Kale toplam 174 konuttan oluşuyor.

Bodur Gayrimenkul Daire Kartal projesinde 49 adet 1+1, 125 adet ise 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Daire Kartal Kale projesinde 1+1 daireler 40-75 metrekare, 2+1 daireler ise 75-105 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor.290 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
Metrekare birim fiyatlarının 4 bin 100 TL’den başlangıç gösterdiği Daire Kartal projesinde dairelerin fiyatları 290 bin TL’den başlıyor 780 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Eylül 2017’de konut teslimleri yapılması planlanan Daire Kartal Kale projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

METROYA YÜRÜME MESAFESİNDE
Merkezi konumu ile dikkat çeken Daire Kartal projesi Yakacık metro istasyonuna 350 metre, Kartal metro istasyonuna 950 metre, Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Daire Kartal projesinin olanakları arasında ise, fitness salonu, lobby lounge, cafe, açık yüzme havuzu, TV lounge, pilates, yoga salonu, kuru temizleme, TV internet alt yapısı, güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, 24 saat resepsiyon, özel aktivite ve oyun odaları, 24 saat kesintisiz sıcak su ve elektrik, TV internet alt yapısı, yangın algılama ve alarm sistemi, kontrollü geçiş noktaları ve yürüyüş alanları yer alıyor.

Kale Grubu’nun İbrahim Bodur tarafından Çanakkale’de küçük bir kasabada temellerinin atıldığını söyleyen Kale Grubu CFO’su Haluk Alperat, “Yapı sektöründe önemli yol katettik. Avrupa’nın 3’üncü dünyanın ise 12’inci seramik üreticisiyiz. Yapı sökterü dışında havacılık ve savunma alanlarında da yüksek teknoloji yatırımlarımız var. Aynı başarıyı gayrimenkul sektöründe de göstereceğiz” dedi.

DEPO ALANINDA LÜKS REZİDANS YÜKSELECEK
Daire Kartal projesinin Bodur Gayrimenkul’ün ilk projesi olduğuna dikkat çeken Alperat, “Projenin arsası şirketimize ait. Depo alanı olarak kullanıyorduk. Projemizi kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediyoruz” diye konuştu.

Kale Grubu portföyünde birçok lokasyonda arsa stoklarının olduğuna dikkat çeken Alperat, “Sefaköy, Ömerli ve Ankara’nın da içinde bulunduğu pek çok lokasyonda arsalarımız var. Bu arsalar bizi 5-10 sene götürür. Yatırımlarımız devam edecek” ifadesinde bulundu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

"Daire Kartal Satışa Çıktı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap