Daire Kartal’da 360 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı

Kale Grubu’nun ilk konut projesi olan Daire Kartal, zengin sosyal donatılarıyla 360 bin TL’den alıcılarını bekliyor.

27 Temmuz 2017
Daire Kartal’da 360 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı Kale Grubu iştiraki Bodur Gayrimenkul imzasıyla Kartal’da yükselen Daire Kartal projesinde satışlar devam ediyor. Tek kule üzerinde 26 kat olarak tasarlanan proje Çanakkale Seramik markasıyla bilinen Kale Grubu’nun ilk konut projesi olma özelliğini taşıyor.

Anadolu Yakası’nın tercih edilen semtlerinden biri olan Kartal’da hayata geçirilecek proje, toplam 244 adet 1+1 ve 2+1 daire tipleriyle yatırımcılarını bekliyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 54 metrekareden başlayarak 169 metrekare arasında değişiyor.

 Avantajlı bir lokasyona kurulan Daire Kartal, E-5 Yakacık Yolu’na yakın bir konumuyla da dikkat çekiyor. Geniş yaşam alanlarıyla tasarlanmış olan dairelerin balkonu ada ve deniz manzarasıyla kendi farkını ortaya koyuyor. Tasarımından mimarisine kadar tüm aşamaları titizlikle takip edilen Daire Kartal, konfor ve kaliteyi bir arada sunmayı hedefliyor.

Daire Kartal projesindeki konut fiyatları 360 bin TL’den başlayıp 1 milyon 289 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 4 indirim fırsatı da sunuyor. Eylül 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanan Daire Kartal’daki konutlar, bölgenin prestijli ve yatırım getirisi yüksek projesi olmayı hedefliyor.

HER YAŞA UYGUN SOSYAL ALAN

Modern ve elegan olarak adlandırılan iki farklı iç dekorasyon seçeneği sunan Daire Kartal yaşam tarzına en uygun evleri inşa ediyor. Yatırımcılarının yaşadıkları ortamda güven içinde sosyalleşebileceği alanları da projesine dâhil eden Daire Kartal, zengin sosyal donatılarıyla da tercih ediliyor. Çocukların, gençlerin ve yetişkinliklerin kendilerine göre alanlar bulabileceği projede oyun ve aktivite alanları, fitness, yoga ve plates salonları ve yüzme havuzu yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.