Darbe Şehitleri Anısına 1.2 Milyon Metrekarelik Park

İBB Başkanı Kadir Topbaş, 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden şehit vatandaşlar anısına 1 milyon 200 bin metrekarelik büyük bir park hazırladıklarını açıkladı...

25 Temmuz 2016
Darbe Şehitleri Anısına 1.2 Milyon Metrekarelik Park İBB Başkanı Kadir Topbaş, 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden şehit vatandaşlar anısına 1 milyon 200 bin metrekarelik büyük bir park hazırladıklarını açıkladı...

Türk Halkı 15 Temmuz gecesinden beri demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş'ta sabaha kadar ilçeleri gezerek İstanbullu vatandaşla buluşuyor.

Saraçhane'de halka hitap eden İBB Başkanı Kadir Topbaş, İBB Meclisi'nin Cuma günü oy birliğiyle belediyenin önündeki caddeye “15 Temmuz Şehitleri Caddesi’ ismini verdiğini söyledi.

Topbaş, 15 Temmuz'da darbe girişimine engel olmak için Türkiye genelinde şehit olan tüm vatandaşların anısına bir park yapacaklarını açıkladı. Topbaş, 1 milyon 200 bin metrekarelik büyük bir park hazırladıklarını söyledi.

Topbaş, "Şehitler Parkı'nda şehit olan vatandaşlarımız anısına sergiler açılabilecek ve orada onların isimleri yaşatacağız inşallah” dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.