Dardenia Park Villaları 4 Bin Lira Kira Getirisi Sağlıyor

Çanakkale Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 Haziran 2014
Dardenia Park Villaları 4 Bin Lira Kira Getirisi Sağlıyor

Armada Yıldız İnşaat'ın Çanakkale Boğazı'nda yükselen projesi Dardenia Park Villaları 4 bin lira kira getirisi sağlıyor.

Dardenia Park projesi, 3 katlı ve 3+1 tipinde 20 adet villadan meydana geliyor. Dardenia Park, denize sadece 150 metre mesafede inşa ediliyor. Dardenia Park projesinde her bir daire deniz ve Çanakkale Boğazı manzarasına sahip oluyor. Bu daireler doğalgaz tesisatı ve ankastre ürünlerle birlikte teslim ediliyor.

Boğaz ve Ege manzarasına nazır konumlanan Dardenia Park'ta villalar aylık ve sezonluk kiralamaya uygun. Dardenia Park projesinde aylık kiraların 3.000 TL-4.000 TL olması bekleniyor. Dardenia Park projesinde yer alan villalar, kişiye özel ödeme koşulları ile sahiplerini arıyor. Dardenia Park’da villa fiyatları 590 bin liradan başlıyor. Projedeki en pahalı villanın fiyatı ise 690 bin lira olarak belirlenmiş.

Dardenia Park" href="http://www.yeniemlak.com/konut-projeleri/dardenia-park" target="_blank">Dardenia Park PROJESİ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Göl Konakları Karaağaç İstanbul'da Yükseliyor!

Göl Konakları Karaağaç İstanbul'da Yükseliyor!

Bir ERP Yapı projesi olarak hayata geçen Göl Konakları Karaağaç, İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece

21 Nisan 2017


Relax Plus'ta Yaşam Başladı!

Relax Plus'ta Yaşam Başladı!

Bir Fırat Life Style-Dimaş İnşaat-Mikro İnşaat-Evon İnşaat ortaklığı projesi olarak hayata geçen Rel

20 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.