Dekar Asmalı Bahçeler 3.Etap Satışları Başladı

22 Ocak 2016
PAYLAŞ
Dekar Asmalı Bahçeler 3.Etap Satışları Başladı

Bahçeşehir’de hayata geçirilen Dekar Asmalı Bahçeler projesinde 3.etap satışları başladı. Peşinde yüzde 10 indirim fırsatı sunulan Dekar Asmalı Bahçeler projesinde yüzde 0,75 faiz oranı ile taksit imkanı da sunuluyor…

Dekar Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir’de hayata geçirilen Dekar Asmalı Bahçeler projesinde 3.etap satışları başladı.

Toplam 228 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Bahçeler projesinde büyüklükleri 119 ile 188 metrekare arasında değişen tek kat ve dubleks daire seçenekleri yer alıyor.

2+1’den 5+1’e kadar 8 farklı tipte konut seçeneğinin yer aldığı Bahçeşehir Dekar Asmalı Bahçeler projesinde her evin kendine ait bahçesi bulunuyor. Bahçelerin büyüklüğü ise 30 ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatının sunulduğu Dekar Asmalı Bahçeler Bahçeşehir projesinde yüzde 0,75 faiz oranı ile konut kredisi de kullanılabiliyor.

50 bin metrekare alan üzerinde yükselen Dekar Asmalı Bahçeler projesinde 20 bin metrekare park alanı bulunuyor.

Projede futbol sahası, çocuk oyun parkı, 1 adet seyir terası, basketbol sahası, tenis kortları, yüzme havuzu, güvenlik, otopark, yürüyüş ve bisiklet parkurları yer alıyor.


"Dekar Asmalı Bahçeler 3.Etap Satışları Başladı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap