Dekar Asmalı Hayat Metrekaresi 3 bin 900 TL’den Satışta

İstanbul Beylikdüzü'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 Kasım 2015
Dekar Asmalı Hayat Metrekaresi 3 bin 900 TL’den Satışta

Dekar Yapı'nın Beylikdüzü'ndeki yeni projesi Asmalı Hayat satışa çıktı. Her evin kendine ait bahçesinin bulunduğu Asmalı Hayat projesinde metrekare birim fiyatları 3 bin 900 TL'den başlıyor...

Dekar Yapı, bahçe konseptini Bahçeşehir'den sonra Beylikdüzü'ne de taşıdı. Her evin kendine ait bahçesinin bulunduğu Dekar Asmalı Hayat projesinde resmi satışlar başladı.

Beylikdüzü Asmalı Hayat fiyatları metrekare bazında 3 bin 900 TL'den başlıyor.

Dekar Asmalı Hayat FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

78 bin metrekare alan üzerinde yükselen Beylikdüzü Asmalı Hayat projesi toplam 244 bahçeli evden oluşuyor.
3 etaptan oluşan Dekar Asmalı Hayat proesinde büyüklükleri brüt 149 ile 361 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor.

METREKARESİ 3 BİN 900 TL
Dekar Asmalı Hayat fiyatları metrekare bazında 3 bin 900 TL'den başlıyor 6 bin 250TL'ye kadar yükseliyor.
Projede daire fiyatları 679 bin TL ile 1 milyon 990 TL arasında değişiklik gösteriyor.

2016'DA YAŞAM BAŞLIYOR
3 etaptan oluşan Dekar Asmalı Hayat Beylikdüzü projesinde ilk etap teslimlerinin Kasım 2016, ikinci etap teslimlerinin Mayıs 2017, 3.etap teslimlerinin ie Kasım 2017'de yapılması planlanıyor.
Asmalı Hayat Beylikdüzü projesinde aidatlar ise 350 TL ile 500 TL arasında değişiyor.

HER EV BAHÇELİ
Asmalı Evler, Asmalı Sokaklar ve Asmalı Bahçeler projesinde sonra Asmalı Hayat projesinin bahçe konseptli dördüncü projeleri olduğuna dikkat çeken Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, "Bahçeşehir'den sonra bahçe konseptini Beylikdüzü'ne de taşıdık. Asmalı Hayat projemizde de diğer projelerimizde olduğu gibi her evin bahçesi var"dedi.

ASMALI HAYAT İÇ FOTO

YÜZDE 100'E YAKIN PRİM
Projede diğer bahçe konseptli projelerinde olduğu gibi yine yüksek prim vaat ettiklerini belirten Kuzu, "Proje lansmana çıkmadan yüzde 30'u satıldı. Diğer projelerimizden ev alanlar bu projemize de ilgi gösterdi. Çünkü diğer projelerimizde minimum yüzde 50 kazandırdık. Bazı projelerde yüzde 100 bile buldu. Asmalı Hayat projemizde de yine en az yüzde 50 prim yapacaklar. Müşterilerimiz bunu bildiği için bize yatırım yapmaya devam ediyor" ifadesinde bulundu.

SADECE BAHÇEYE 700 MİLYON TL YATIRIM
Asma konseptli projeler geliştirmeye devam edeceklerinin altını çizen Salih Kuzu, "Şu ana kadar bahçe konseptli projelerin tamamına yaklaşık 700 milyon TL yatırım yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Dikey değil yatay yapılaşmaya inanıyoruz. Biz Dekar olarak yatay projelerde uzmanlaşmak istiyoruz" dedi.

ŞEHRİN MERKEZİNDE BAHÇE KONSEPTİ  ÇOK ZOR
Şehrin merkezinde bahçe konseptli proje üretmenin çok mümkün olmadığının altını çizen Kuzu, "Bahçe konseptini Bahçeşehir'de yapıyorduk ama Asmalı Hayat projemizde Beylikdüzü'nü seçtik. Bu bölgede yatırımlarımız devam edecek. Çünkü İstanbul'un merkezinde bu konsepte uygun arazi bulmak çok zor. O nedenle Beylikdüzü, Bahçeşehir, Sarıyer, Kemerburgaz ve Riva gibi yerler daha çok ilgimizi çekiyor" şeklinde konuştu.

[caption id="attachment_79290" align="alignnone" width="300"]???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????[/caption]

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE DE VARIZ
Önümüzdeki dönem yatırım planları arasında kensel dönüşüm prolerinin de olduğuna dikkat çeken Kuzu, "Nitelikli kentsel dönüşüm projelerinde de olacağız. Kadıköy, Üsküdar ve Levent gibi lokasyonlarla ilgileniyoruz. Kentsel dönüşümde de butik projelerle olacağız" dedi.

SEKTÖR SEÇİM NEDENİ İLE KENDİSİNDEN BEKLENEN ATILIMI GÖSTEREMEDİ
Seçim sonrası değerlendirmede de bulunan Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, "Oldukça durağan bir yıl geçirdik. İnşaat sektörü seçim nedeni ile kendisinden beklenen atılımı yapamadı. Fakat seçim sonrası bir canlanma görüldü. Ocak-Eylül arası satışlarda yüzde 12 artış oldu. Bu da bize uzun zamandır içinde bulunduğumuz stabil durumdan çıkma konusunda umut veriyor. Seçim dönemlerinde her zaman durgunluk olur. Konut gibi acil tüketim ürünü olmayan alımlarda insanlar beklemeyi tercih ediyor. Seçim sonrası bu beklenen talep satışa dönüşmeye başladı. İnşaat sektörü Türkiye'nin lokomotif sektörü ve uzun yıllarda böyle devam edecek" diye konuştu.

KONUT KREDİSİNDE DÜŞÜŞ TRENDİ DEVAM EDECEK
Son bir aydır konut kredisi faiz oranlarında bir gevşeme olduğuna dikkat çeken Kuzu, bu trendin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini ifade etti.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Gümüş Şehir Evleri 300 bin TL’den satışa çıkıyor

Gümüş Şehir Evleri 300 bin TL’den satışa çıkıyor

Gümüş Şehir Evleri projesi 300 bin TL’den başlayan konutlarıyla yeni yatırımcılarını bekliyor.

20 Eylül 2017


İBB 3 ilçede 5 arsasını 27 Eylül’de satacak

İBB 3 ilçede 5 arsasını 27 Eylül’de satacak

İBB Kâğıthane, Kartal, Eyüp ilçelerinde konumlanan 5 adet arsasını 27 Eylül’de ihale yoluyla satacağ

20 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat