Dekon Suadiye Ametist'te 120 aya 0.60 faiz fırsatı başladı

Bağdat Caddesi’nde yükselen ve Dekon İnşaat imzası taşıyan Dekon Suadiye Ametist projesi son 15 dairesine özel İş Bankası’nda 120 aya 0.60 faiz seçeneğiyle yatırımcılarını bekliyor.

04 Ağustos 2017
Dekon Suadiye Ametist'te 120 aya 0.60 faiz fırsatı başladı Dekon İnşaat’ın Suadiye’de hayata geçirdiği, Bağdat Caddesi’nin az site konseptli projelerinden biri olan Dekon Suadiye  Ametist, ev sahibi olmak isteyenlere İş Bankası’ndan 60 aya 0, 120 aya 0.60 faiz oranıyla kredi kullanabilme müjdesini verdi.

Toplam 3 blok ve 152 daireden meydana gelen proje Ağustos 2017’de konutlarını teslim etmeye hazırlanıyor. Son 15 dairesi ve özel ödeme seçenekleriyle Dekon Suadiye Ametist, yeni sahiplerini bekliyor.

BAĞDAT CADDESİ’NDE SİTE KONFORU

Bağdat Caddesi’nin gözde projelerinden biri olarak ön plana çıkan Dekon Suadiye Ametist, dairelerini 90 metrekare ile 275 metrekare arasında farklı büyüklüklerde tasarlıyor. Eşsiz deniz manzarasının yanı sıra sunduğu sosyal donatılarla da dikkat çeken proje, sakinlerine yeni bir yaşam alanı oluşturuyor. Dekon Suadiye Ametist, açık yüzme havuzu, spor salonu, kafe, zen bahçesi, çocuk oyun odası ve parkı, çok amaçlı spor alanları, iki katlı kapalı otoparkı, 24 saat güvenliği, sanat galerisi ve toplantı salonuyla yatırımcılarına ayrıcalıklı bir yaşam alanı inşa ediyor.

GENİŞ ULAŞIM OLANAĞI

Kalite, konfor ve estetiğin tek çatı altında toplanarak dizayn edildiği projenin ilk etabı tamamlanarak yaşam başladı. İkinci etabı ise Ağustos 2017’de tapularla birlikte teslim edilecek. Lokasyonuyla da avantaj sağlayan Dekon Suadiye Ametist, Bağdat Caddesi’ne 350 metre, toplu taşıma araçlarına 2 dakika, Suadiye Metro durağının yanında, Marmaray Suadiye istasyonuna ise 2 dakikada mesafede yer alıyor. Ayrıca Bostancı İDO iskelesine de 5 dakikalık uzaklıkta konumlanan proje, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 10 dakika, FSM köprüsüne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na da araçla 20 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.