Demir İnşaat’tan Suudi Prens’e 1170 Metrekarelik Özel Daire

12 Haziran 2014
PAYLAŞ
Demir İnşaat’tan Suudi Prens’e 1170 Metrekarelik Özel Daire

Demir İnşaat'ın Beylikdüzü'nde yükselen ve inşaatın yüzde 75'ine yakını tamamlanan Demir Romance projesi, Suudi Prens'e 1170 metrekarelik özel daire tasarladı.

Suudi Arabistan Prensi Bandar, İstanbul'un Beylikdüzü semtinde yer alan Demir Romance projesinden 3.5 milyon dolara konut satın aldı. Bir katı sadece kendisine ayıran prens, katı 11 odalı tek bir daire haline getirtti.

1170 METREKARELİK EV

Suudi Prens Bandar Bin Mohammed Bin Abdulrahman, Türkiye’den yaklaşık değeri 3.5 milyon dolarlık konut satın aldı. Türkiye’deki ilk emlak yatırımı için Demir İnşaat’ın ‘Demir Romanceprojesini seçen Suudi Prens, projenin bir bloğunda yer alan bir kattaki 9 daireyi birleştirerek, 1170 metrekarelik bir ev haline getirdi. Ayrıca farklı bir blokta 320 metrekarelik iki daire satın alan prens, burada da misafirleri için özel bir daire tasarlattı.

DEMİR ROMANCE PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

 

ŞEHİR DIŞINDA BİR PROJEDE YER ALMAK İSTEDİ

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, prensin daha önce Türkiye'de emlak yatırımı yapmadığını ve uzun araştırmalar sonucu  Beylikdüzü’ndeki Demir Romance projesini seçtiğini söyledi. Demir, “Prens, İstanbul’un içinde değil, biraz daha şehir dışında bulunan bir projede yer almak istedi. Bütün bir katı almak isteyen prens, dairenin kendi istediği şekilde projelendirilmesini istedi. Çizimleri gönderdik, beğendi.” açıklamasını yaptı.

AĞUSTOS 2015'TE TESLİM

Demir Romance’taki inşaatın yüzde 75 seviyelerinde olduğunu dile getiren Hamit Demir, 2015 Ağustos’ta projeyi teslim edeceklerini söyledi.


"Demir İnşaat’tan Suudi Prens’e 1170 Metrekarelik Özel Daire" haberine ait yorum yok

Yorum Yap