Demir La Vida Yatırımcılarına Kazandırdı

İstanbul Büyükçekmece'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

05 Haziran 2014
Demir La Vida Yatırımcılarına Kazandırdı

Demir İnşaat’ın Büyükçekmece Hadımköy'deki yeni projesi Demir La Vida, yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

Yüzde 50'ye yakını 30 gün gibi kısa bir sürede satılan Demir La Vida projesi, lansmandan bu yana yüzde 10 prim yaptı. Demir La Vida'da daire fiyatları 183 bin TL'den başlıyor. 10 Haziran'dan sonra ise daire fiyatlarının yüzde 10 prim yaparak 201 bin TL'ye yükseleceği belirtiliyor.

SON GÜN 10 HAZİRAN

Demir İnşaat'ın Büyükçekmece Hadımköy'de yükselen projesi Demir La Vida, yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Büyükçekmece Gölü ile Marmara Denizi'ne olan cepheli ve açık manzarası lokasyon açısından avantajlı bir konumda bulunan Demir La Vida'da lansman fiyatları 10 Haziran'da sona eriyor. Ödeme seçeneklerinde %5 peşinat veya “0” faiz ile 30 ay vadeli ödeme imkanları da sunuluyor.

YÜZDE 75 KAR

Demir La Vida'dan lansman süresince ev sahibi olanların, proje bitiminde yüzde 50 ile yüzde 75 oranında kar elde etmeleri bekleniyor. Yapımına 2014 yılının Nisan ayında başlanan proje 2016 yılında tamamlanacak.

Demir La Vida PROJESİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

Göksel Peker

15 Aug 2016, 20:52

2+1 daire almak istiyorum


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.