Denizli Defterdarlığı’ndan Satılık Arsa

14 Ocak 2016
PAYLAŞ
Denizli Defterdarlığı’ndan Satılık Arsa

Denizli Defterdarlığı 3 bin 116 metrekarelik arsayı satışa çıkarıyor...

Denizli Defterdarlığı Denizli Bereketler mahallesinde yer alan 3 nim 166,33 metrekarelik arsasını satışa çıkarıyor. M22 A21A3C Pafta 235 Ada 3 parselde bulunan arsa imar planında "Kültür Tesis Alanı ve Yol" olarak gözüküyor.

Satışa söz konusu arsanın muhammen bedeli 6 milyon 233 bin TL, geçici teminatı 623 bin 300 TL olarak belirlendi. Arsanın ihalesi 26 Ocak 2016 tarihinde Denizli Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü makam odasında gerçekleşecek.

İhaleye katılacak olan istekliler; nüfus kayıt örneğini veya aslını ibraz etmek suretiyle nüfus cüzdanı örneğini, 2016 yılında alınmış İkametgâh Belgesini, geçici teminatı yatırdıklarına dair makbuzu veya Bankalarca ve Özel Finans Kurumlarınca verilen (süresiz) geçici teminat mektubunu, Tüzel Kişiler ise ayrıca, siciline kayıtlı olduğu (Ticaret Odası, Esnaf Odası vb.) yerden alacakları yılı içinde onaylı oda sicil kaydı ve tüzel kişilik adına ihaleye katılacak kişiye verilmiş noter onaylı yetki belgesi ve imza sirkülerini, ihale saatine kadar komisyona vermeleri gerekiyor.


"Denizli Defterdarlığı’ndan Satılık Arsa" haberine ait yorum yok

Yorum Yap