Diamond Of İstanbul 12 Yıl Aradan Sonra Başlıyor

İstanbul Sarıyer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

30 Aralık 2015
Diamond Of İstanbul 12 Yıl Aradan Sonra Başlıyor

Diamond Of İstanbul projesi 12 yıllık bekleyişten sonra yeniden start alıyor. Çed süreci başlayan projede ilk kazma 2003’te vurulmuştu…

Diamond Of İstanbul projesi start alıyor. Hema Endüstri A.Ş tarafından İstanbul Avrupa Yakası Ayazağa Mahallesi 2 pafta, 11 ada, 95 parselde konumlanan Diamond of İstanbul Maslak projesinde ÇED süreci başladı.

Karma konseptte tasarlanan Diamond Of İstanbul projesinde otel, ticaret merkezi, ofis ve rezidans birimleri yer alıyor.

85 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje 194 bin 908 metrekare inşaat alanına sahip. 11 bin 30 metrekare alan üzerinde yükselen Diamond Of İstanbul projesi kapsamında
- 380 odalı otel
-90 adet rezidans
-57 bin 90 metrekare AVM
-578 adet ofis
-Bin 400 araçlık toplam 40 bin metrekare otopark alanı yer alıyor.

projeinin kapasitesi

Projede konutların tamamı farklı büyüklükte 1+1 dairelerden oluşuyor.

3 bloktan meydana gelen Diamond of İstanbul Maslak projesinde, kat bahçesi, sinema, restoran, çok amaçlı salon, lobi, güvenlik, otopark, yüzme havuzu, fitness gibi birçok imkan yer alıyor.

İNŞAATI 2003’TE BAŞLAMIŞTI
Diamond Of İstanbul projesinin inşaatı 2003’te başlamıştı. İlk etapta ticaret ve iş merkezi olarak planlanan projenin yapımına teknik nedenlerden dolayı 2009’da ara verilmişti. Çed süreci başlayan Diamond Of İstanbul 12 yılık aradan sonra yeniden start almaya hazırlanıyor.

DİAMOND OF İSTANBUL NEREDE?

proje alanı

proje alanı 2

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.