Dilber Ay’ın Düzce’deki Mütevazı Evi

04 Şubat 2015
PAYLAŞ
Dilber Ay’ın Düzce’deki Mütevazı Evi

'Tavukları Pişirmişem' şarkısıyla şöhreti yakalayan Dilber Ay, Düzce'deki mütevazı evinin kapılarını ilk kez kameralara açtı. İşte Dilber Ay'ın evi...

Son dönemlerin en popüler şarkılarından biri olan 'Tavukları Pişirmişem' ile bir anda şöhret olan türkücü Dilber Ay'ın evi diğer meslektaşlarının evlerine göre daha mütevazı kalıyor. Ünlü türkücü, Düzce'de bir gecekonduda yaşıyor.

SOBA İLE ISINIYOR

Sobayla ısınan gecekonduda mütevazı bir yaşam sürdüren Dilber Ay'ın evi ilk kez görüntülendi. Güney Doğu Anadolu bölgesinde bulunan kırsal evlerde sıklıkla tercih edilen ve bölgenin kültürüyle özdeşleşmiş olan şark tarzı Dilber Ay'ın evinde de hakim... Dilber Ay, evinin bahçesine şark köşesi yaptıracağını da belirtiyor.

APARTMANDA YAŞAMAYI SEVMİYOR

Flash TV'de Kadere Mahkumlar adlı programın sunuculuğunu üstlenen ve küçüklüğünden beri hayal ettiği albümü çıkaran Dilber Ay, Türkiye'de fenomen haline geldi. Televizyon programı ve albüm gelirlerine rağmen neden gecekonduda yaşadığı merak edilen Dilber Ay, konuya şu sözlerle açıklık getiriyor:

''Apartmanları sevmiyorum. Damım bir tek benim tepemde olsun. Depremde yıkılmıştı; aylarca çadırlarda kaldık, bitlendik, yangın atlattık, sonra tekrar yaptık. Ama bu ev daha bitmedi. Dışarı bir şark köşesi yapacağım, çok güzel olacak''

İşte Dilber Ay'ın Düzce'deki evi :


"Dilber Ay’ın Düzce’deki Mütevazı Evi" haberine ait 1 yorum

seren

05 Feb 2015, 16:58

biz de dilber ayın evi rezidans yada sitede falan biliyorduk. çok şaşırdım

Yorum Yap