Diziler Hangi Evlerde Çekiliyor?

09 Şubat 2016
PAYLAŞ
Diziler Hangi Evlerde Çekiliyor?

Son dönemlerin en çok ses getiren 3 dizinin çekildiği evler açıklandı. İşte Güneşin Kızları, Kördüğü ve İlişki Durumu Karışık dizilerinin çekildiği evler...

Güneşin Kızları: 360 Derece Boğaz

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Güneşin Kızları İzmir'de çekilmeye başlanmış ardından ise Kanlıca sırtlarında yer alan bu muteşem eve taşındı. Emra Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Teoman Kumbaracıbaşı, Burcu Özberk, Hande Erçel, Miray Akay, Berk Atan, Meltem Gülenç, Funda İlhan ve Kanat Heparı gibi oyuncuların yer aldığı dizinin çekildiği ev eşsiz boğaz manzarasına ve yemyeşil bir bahçeye sahip.

güneşin kızları

güneşin kızları 3

İlişki Durumu Karışık: Şile'de Orman Evi

Show Tv ekranlarında seyircisiyle buluşan İlişki Durumu Karışık dizisinin başrollerini Berk Oktay, Seren Şirince, Pamir Pekin ve Eda Ece paylaşıyor. Dizinin ilk bölümünden itibaren herkesi büyülen ahşap ev Şile'nin Ulupelit Köyü'nde yer alıyor. İki katlı orman evi, verandalı olup, büyük bir bahçe ve havuza sahip.

ilişki durumu

ilişki durumu 3

Kördüğüm: Mimar Murat Atabarut'un Evi

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy'un başrollerini paylaştığı dizide Karasu Ailesi'nin yaşadığı ev sosyetik mimar Murat Atabarut'a ait. Polonezköy'de yer alan şatoyu anımsatan ev rönesans aynalar, mermer sehpalar ve el yapımı halılarla dolu.

kördüğüm

kördüğüm 2


"Diziler Hangi Evlerde Çekiliyor?" haberine ait yorum yok

Yorum Yap