DKY Ada’da ön talep sürecine özel avantajlı fiyat fırsatı başladı

Kartal’da kentsel dönüşüm projesi kapsamında DKY İnşaat imzasıyla hayata geçirilen DKY Ada projesi lansman öncesi avantajlı fiyatlarla ön talep sürecini başlattı.

09 Ağustos 2017
DKY Ada’da ön talep sürecine özel avantajlı fiyat fırsatı başladı Markalı konutlarıyla inşaat sektöründe önemli bir yere sahip olan DKY İnşaat, Kartal’da hayata geçirdiği projesi DKY Ada için gün sayıyor. Yatırımcılarına lansman öncesi avantajlar sunan projede ön talep süreci de başladı. Eylül ayının 20’sinde lansmana çıkacak olan DKY Ada projesindeki konutlar, ön talep avantajlarıyla da ev sahibi olmak isteyenler yatırımcıların dikkatini çekiyor. Ayrıca proje kişiye özel ödeme koşulları da sunuyor.

AİLE KONSEPTLİ BUÇUKLU DAİRELER

Kartal’da Akel Yapı Kooperatif Sitesi’nin kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdüren DKY İnşaat’ın yükselttiği DKY Ada projesi buçuklu konseptli daireleri ve yeşilin ön plana çıkarıldığı peyzajı ile ön plana çıkıyor. Adalar manzarısına da sahip olan daireler, sosyal tesisleri, spor alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları ile Kartal’da yaşam alanı anlayışını değiştirmeyi hedefliyor. 2020 yılında tamamlanacak olan proje, Kartal Vizyon’da bulunan DKY Merkez satış ofisinde tanıtılıyor.

HER ŞEYİN DAHA FAZLASINI ARAYANLARA: DKY ADA

Kartal’ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak kurulan DKY Ada’nın yoğun ilgi gördüğünü söyleyen DKY inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya; “Adalar manzarasına hâkim projemizi aile konseptli ile inşa edeceğiz. 1,5 salon konseptimiz bu projemizde de yer alacak. Açılır kapanabilir balkonlarımızla balkon keyfini deniz ve şehir manzarasıyla yaşatacağız. İçerisinde açık ve kapalı havuz, fitness alanları, yürüyüş parkuru, basketbol ve voleybol sahası, dinlenme terasları ve havuz çevresinde kafeterya alanlarından oluşan sosyal tesisler, geniş peyzaj alanları gibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal olanaklar olacak. DKY Ada’da ayrıca kreş ve tüm daireler için kapalı otopark da bulunacak. Potansiyeli çok yüksek olan Kartal bölgesinde yatırım yapmaya ve her şeyin daha fazlasını arayanlara yeni projeler sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


‘Konut alacaklar kaliteli beton kullanılan yapıları tercih etmeli’

‘Konut alacaklar kaliteli beton kullanılan yapıları tercih etmeli’

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanı M. Şefik Tüzün, konut satın alac

22 Ağustos 2017


Hasanpaşa Gazhanesi Enerji Müze’sine dönüştürülecek

Hasanpaşa Gazhanesi Enerji Müze’sine dönüştürülecek

Yıllardır kullanılmayan Hasanpaşa Gazhanesi, Enerji Müzesi ve Kültür Merkezi olarak yenilenecek.

22 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat