DKY İnşaat 2016’da 500 Milyon TL Ciro Hedefliyor

24 Mart 2016
PAYLAŞ
DKY İnşaat 2016’da 500  Milyon TL Ciro Hedefliyor

DKY Sahil projesini ilk kez Cityscape Turkey’de görücüye çıkaran DKY İnşaat, bu yıl 7 yeni projeyi satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yılı 330 milyon TL ciro ile kapatan firma 2016’da 500 milyondan fazla ciro hedefliyor....

Bu yıl Türkiye’de ilk kez düzenlenen Cityscape Turkey 2016, kapılarını ziyaretçilere açtı. DKY İnşaat, DKY Sahil, DKY Cadde Erenköy 86, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Göztepe 05 projeleri ile fuarda yerini aldı.

Cityscape Turkey ile Türkiye’nin önemli bir fuar organizasyonu ile tanıştığını belirten DKY inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, bu Türkiye’nin Uluslar arası algısını kademe kadece değiştirecek dedi.

FUARA ÖZEL YÜZDE 5 İNDİRİM
“Yüzde 10 peşin öde gerisini taşın öde” kampanyasınının büyük ilgi gördüğünü söyleyen Ali Dumankaya, fuarda bu kampanyaya ek olarak yüzde 5 ekstra indirim daha yaptıklarını söyledi.

950 MİLYONLUK 7 YENİ PROJE
2016 yılında 950 TL değerinde 7 yeni projeyi satışa çıkaracaklarını belirten Ali Dumankaya, “DKY Sahil için yüzde 70’e yakın ön rezervasyon aldık. Ruhsatı bitmek üzere. Bittiği an satışa çıkacağız. DKY Ada’da da yüzde 20’ye yakın talep var. Binaları yıktık şimdi ruhsatı bekliyoruz. 1 ay içinde Sahil’in 2 ay içinde de Ada’nın ruhsatı bitmiş olacak. Cadde konseptli 3 projemiz var. Ayrıca DKY Merkez Sultanbeyli ve DKY Business Tuzla projelerimiz var. Bu yıl 950 milyon TL değeğinde 7 yeni projeyi satışa çıkaracağız” dedi.

HEDEF 500 MİLYONUN ÜZERİNDE CİRO
Geçen yılı 330 milyon TL ciro ile kapattıklarını belirten Ali Dumankaya, bu yıl 500 milyon TL’nin üzerinde ciro hedefliyoruz diye konuştu.

BİZ İŞİMİZE BAKACAĞIZ
Ülke genelinde yaşanan terör olayları hakkında düşüncelerini paylaşan Dumankaya, “Yaşanan sadece Türkiye’yi değil tüm dünyayı etkiliyor. Ortadoğu’daki hareketlenmenin yansımaları. İnşallah kısa sürede bu olaylar sona erer. Biz bu olayların dışında hareket ediyoruz. İşimize bakacağız. Olaylar üzücü ama bizim buna karşı inadına işe devam etmemiz lazım. Biz planlarımızda hiç bir değişiklik yapmadık. ” şeklinde konuştu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"DKY İnşaat 2016’da 500 Milyon TL Ciro Hedefliyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap