• Emlak Haberleri
  • DKY İnşaat 7 Yeni Projede Ön Talep Toplamaya Başladı

DKY İnşaat 7 Yeni Projede Ön Talep Toplamaya Başladı

2016 yılında 875 TL değerinde 7 farklı projeye start vermeye hazırlanan DKY İnşaat, 7 yeni projede de ön talep toplama sürecini başlattı. İşte o projeler.

15 Aralık 2015
DKY İnşaat 7 Yeni Projede Ön Talep Toplamaya Başladı

2016 yılında 875 TL değerinde 7 farklı projeye start vermeye hazırlanan DKY İnşaat, 7 yeni projede de ön talep toplama sürecini başlattı. İşte o projeler...

DKY inşaat Türkiye'de ilk kez uygulanacak olan Deneyim Merkezi uygulamasını anlatma üzere Büyükdere Caddesi'ndeki satış/deneyim merkezinde basın mensupları ile bir araya geldi. Konut almak isteyenlere istedikleri daireleri bitmeden deneyimleme fırsatını tanıyan sistemin detaylarının anlatıldığı toplantıda DKY İnşaat'ın 2016 projeleri paylaşıldı.

BİTMEDEN MANZARA SEYRETTİRECEK
Deneyim Merkezi'ni DKY On konseptinin prototipi olarak kurduklarına dikkat çeken DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, "Bu merkezde örnek daire gezmenin yanı sıra duvarınızda yer almasını istediğiniz tabloya kadar düzeyleyip iç dekorunuzu düzenleyebiliyorsunuz. Kısa süre içinde 3 boyutlu gözlüklerle satın alınmak istenilen evin içini gezip, daha proje bitmeden dairenin bulunduğu kattan manzarayı seyrettireceğiz" diye konuştu.

DKY Deneyim Merkezi'ni sürekli yaşayan bir merkez olarak tasarladıklarına dikkat çeken Dumankaya, "Burada gerçekleştireceğimiz ve Club On adını verdiğimiz etkinlikler kapsamında 3D printer atölyesinden kahvenin Anadolu'daki yolculuğuna kadar birçok konuda yıl boyu farklı etkinlikler olacak. Elde ettiğimiz birikim ve deneyimleri yeni projelerimizde uygulayacağız" dedi.

875 MİLYON TL'LİK 7 YENİ PROJE
Büyükdere Caddesi'nde bulunan Satış/Deneyim Merkezi'nde düzenlenen tanıtım toplantısında 2016 projeleri hakkında da bilgi veren Ali Dumankaya, 875 milyon TL değerinde 7 farklı projeye start vereceklerini söyledi.

ÖN TALEP TOPLUYOR
7 projede de ön talep toplamaya başladıklarını belirten Ali Dumankaya, yeni projelerinin biri Sultanbeyli, ikisi Kartla, dördünün ise Göztepe, Erenköy, Suadiye ve Çeliktepe'de olduğunu söyledi.

DKY Ada ŞUBAT'TA SATIŞTA
DKY Ada projesi 18 bin 587 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Kartal'da sahille E-5 arasında yer alan DKT Ada projesi toplam 745 konuttan oluşuyor. Kartal kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen projede 745 konutun 301'i hak sahiplerine ait. 2+1,5, 3+1,5 ve 4+1,5 konut seçeneklerinin yer aldığı DKY Ada fiyatları ise metrekare bazında 4 bin TL ile 5 bin TL arasında değişiyor. DKY Ada Kartal projesinde resim satışların Şubat ayında başlaması planlanıyor.

DKY SAHİL'İN LANSMANA ÇIKMADAN YARISI SATILDI
DKY Sahil projesi Kartal Atalar Sahil Sitesi arazisi üzerinde inşa ediliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen DKY Sahil projesi toplam 153 konuttan oluşuyor. 153 konutun 76'sı hak sahiplerine ait. 2+1,5, 3+1,5 ve 4+1,5 daire seçeneklerinin yer aldığı DKY Sahil projesinde metrekare birim fiyatları 8 bin TL ile 12 bin TL arasında değişiyor. Ali Dumankaya DKY Sahil projesinde lansman öncesi satışların yüzde 50 oranında tamamlandığını söyledi.

DKY Merkez SULTANBEYLİ'DE METREKARESİ 4 BİN TL
DKY Merkez Sultanbeyli projesinde satışların Mayıs ya da en geç Haziran 2016'da başlaması planlanıyor. Konut, home ofis ve dükkanlardan oluşan DKY Merkez Suldanbeyli projesinde yaklaşık 230 konut, 10 bin metrekare ofis, 16 bin metrekare de dükkan yer alıyor. Proje kapsamında 3 bin metrekare de düğün salonu yer alıyor.
DKY Merkez Sultanbeyli projesinde konutların metrekaresi 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında, ofislerin metrekare fiyatı 7 bin TL'den, dükkanların metrekare fiyatı ise 50 bin TL ile 100 bin TL arasında değişiyor.

CADDE KONSEPTİNDE 4 PROJE
DKY İnşaat'ın "Cadde" konsepti kapsamında 4 yeni projesi bulunuyor. Bunlardan ilki olan Erenköy projesi toplam 86 konuttan oluşuyor. DKY Suadiye 12 projesi ise 6 bin 289 metrekare arasında toplam 12 daireden meydana geliyor. Göztepe 05 ve Çelikte projeleri de firmanın yeni yatırımları arasında yer alıyor.

2016'DA HEDEF 875 MİLYON TL CİRO
2015'i 330 milyon TL ciro ile kapatacaklarını ifade eden DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya 2016 ciro hedeflerinin 875 milyon TL olduğunu söyledi.

YILBAŞINA ÖZEL KAMPANYA: "Yüzde 10 Peşin Öde Gerisini Taşın Öde"
Yeniyıla özel yeni bir kampanya başlattıklarını söyleyen Dumankaya inşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Dumankaya ise kampanya hakkında şunları söyledi; "DKY Business Kartal, DKY Kartal ve Lokum Evler projelerimizde geçerli olan "Yüzde 10 Peşin Öde Gerisini Taşın Öde" adlı kampanya kapsamında sadece yüzde 10 peşinatla herkesi konut ve iş yeri sahibi yapacağız" dedi.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat