DKY On Kağıthane Projesi Satışa Çıktı!

İstanbul Kağıthane'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

02 Eylül 2015
DKY On Kağıthane Projesi Satışa Çıktı!

DKY İnşaat'ın İstanbul Kağıthane'de hayata geçirdiği DKY On Kağıthane projesi satışa çıktı. İşte DKY On Kağıthane fiyatları...

İstanbul'un Kağıthane bölgesinde DKY inşaat tarafından 38 bin metrekarelik alan üzerinde 205 konut kapasitesi ile inşa edilen DKY On Kağıthane projesinde büyüklükleri 57 ile 86 metrekare arasında değişen 1 oda 1,5 salon ve 2 oda 1,5 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

- İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren DKY İnşaat, yeni konseptiyle Kağıthane’de konut anlayışını yeniden tanımlıyor.

- DKY İnşaat'ın merakla beklenen projesi DKY On Kağıthane, 200 milyon liralık yatırımla yükseliyor.

- 205 konutun yanı sıra 35 ofis ve 3 ticari ünitenin de yer aldığı DKY On Kağıthane projesinde ofis alanlarının toplam büyüklüğü 4 bin 750, ticari alanların toplam büyüklüğü ise 1450 metrekare olarak belirlendi.

DKY On Kağıthane FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

DKY On Kağıthane projesinden daire sahibi olmak isteyenlerin 10 bin TL peşinat ödemeleri yeterli. Ödeme planı kapsamında Ocak 2016'da yüzde 10'luk, Eylül 2016'da yüzde 15'lik, Mart 2017'de yüzde 15'lik, Eylül 2017’de yüzde 15'lik tutarında olmak üzere 4 ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 35'lik tutar ise 60 aya kadar vade farksız taksitlendirilebiliyor.

"Hayata Açık" konseptiyle yaşama geçirilen DKY On Kağıthane projesinde kütüphane, hobi bahçesi, amfitiyatro,  sağlıklı yaşam kulübü, kişisel çalışma alanı, eğlence, müzik ve sinema alanları, otopark ve güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat