DKY Sahil peşinatsız vade farksız 60 ay kampanya ile ev sahibi yapıyor

DKY İnşaat, Kartal’da yükselecek olan DKY Sahil projesiyle yatırımcılara peşinatsız vade farksız 60 ay kampanyası ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

19 Temmuz 2017
DKY Sahil peşinatsız vade farksız 60 ay kampanya ile ev sahibi yapıyor DKY İnşaat, Kartal’da yükselecek olan DKY Sahil projesiyle yatırımcılara peşinatsız vade farksız 60 ay kampanyası ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Markalı konut projesi üreticisi olarak sektörde önemli bir yere sahip olan DKY İnşaat, yeni projesi DKY Sahil ile yatırımcılara özel bir ödeme kampanyası başlattı. DKY Sahil projesi, peşinatsız vade farksız 60 ay kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere konut alma fırsatı sunuyor. Ayrıca 120 ay 0,45 faiz ve peşinde yüzde 11+yüzde 9 indirim uygulaması da bulunan projede, peşin fiyatına 18 ay DKY finansman fırsatı sağlanıyor. DKY Sahil, 2+1.5 daireden 4+1.5 daireye kadar 10 farklı tipte 138 daire ile hayata geçirilecek.

DKY İnşaat’ın Kartal Sahili’nde hayata geçireceği projedeki daireler, Prens Adaları ve deniz manzarası ile ev sahibi olacaklara ayrıcalıklı bir yaşam alanı da sunmuş oluyor. Proje 5 bin metrekare alan üzerine 240 milyon TL proje yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Proje, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve yüzme havuzu gibi sosyal donatılarla da zengin bir hale getirilmiş.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi, İstanbul Maltepe'de yü

20 Mart 2017


İstek Garden Life Ataşehir'de Yükseliyor!

İstek Garden Life Ataşehir'de Yükseliyor!

Bir İstek İnşaat projesi olarak hayata geçen İstek Garden Life, İstanbul Ataşehir'de yükseliyor. Pro

20 Mart 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.