DKY Sahil ve DKY Cadde Projeleri Görücüye Çıktı

DKY İnşaat, 410 milyon TL yatırım bedeline sahip olan DKY Cadde Erenköy 86, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Göztepe 05 ve DKY Sahil projelerini görücüye

24 Mart 2016
DKY Sahil ve DKY Cadde Projeleri Görücüye Çıktı

DKY İnşaat, 410 milyon TL yatırım bedeline sahip olan DKY Cadde Erenköy 86, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Göztepe 05 ve DKY Sahil projelerini görücüye çıkardı...

Cityscape Turkey fuarı bugün kapılarını açtı. Fuarda yerini alan DKY inşaat 410 milyon TL’lik DKY Sahil ve DKY Cadde projelerini Cityscape Turkey'de görücüye çıkardı. DKY İnşaat projelerin yanı sıra geleceğin satış deneyimi olarak gösterilen ‘3 boyutlu sanal gerçeklik gözlüğü’ (VR) uygulamasını tanıttı.

3 YENİ DKY CADDE PROJESİ

DKY İnşaat "DKY Cadde" markasıyla 2 yıl içinde şehrin merkezi lokasyonları ve en işlek caddelerinde yer almayı hedefliyor. DKY İnşaat Cadde markasının 3 yeni projesine başladı. DKY Cadde Erenköy 86, DKY Cadde Suadiye 12 ve DKY Cadde Göztepe 05 projeleri 217 milyon TL yatırımla yaşama geçiriliyor. Projede dairelerin metrekare fiyatları 8 bin 500 liradan başlayarak yükseliyor.

DKY Cadde Erenköy 86 ve DKY Cadde Suadiye 12 projelerinde teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında, DKY Cadde Göztepe 05 projesinde ise 2017 yılının Aralık ayında yapılması öngörülüyor.

DKY SAHİL'DE METREKARESİ 9 BİN 500 TL

Fuarda ilk kez görücüye çıkan DKY Sahil projesi İstanbul Anadolu yakasında Kartal'da yer alıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında yaşama geçirilen proje 33 bin metrekare alan üzerine yayılıyor. 194 milyon TL yatırım bedeline sahip olan DKY Sahil projesi 138 konuttan meydana geliyor.

Geniş dairelerin yer aldığı aile konseptli DKY Sahil projesinde fiyatlar metrekare bazında 9 bin 500 liradan başlıyor. Prens adaları ve deniz manzarasına sahip olan projede yeşil alanlar, yüzme havuzu, çocuk parkları gibi imkanlar sunuluyor.

VR UYGULAMASIYLA DAİRE İÇİNDE GEZME İMKANI

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, sanal gerçeklik (VR) ile katılımcılara daha inşaat aşamasında bulunan projelerin tüm detaylarını gösterebileceklerini açıkladı. Dumankaya, bu uygulamaya ilk olarak DKY On Kağıthane projesinde başlayacaklarını belirtti.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Innovia Zekeriyaköy'de Ön Talep!

Bir Yeşil GYO projesi olarak hayata geçen Innovia Zekeriyaköy projesi, İstanbul Sarıyer'de yükseliyo

21 Mart 2017


Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe'de Yükseliyor!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe projesi, İstanbul Maltepe'de yü

20 Mart 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat