DOĞU MARMARA’NIN BÜYÜK KONUT PROJESİ ZERAY’DAN

Gayrimenkul sektörünün etkin firmaları arasında yer alan Zeray, 2023 yılında da inşaat sektörüne damga vuracak önemli projelere arka arkaya start vererek dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor.

11 July 2023
DOĞU MARMARA’NIN BÜYÜK KONUT PROJESİ ZERAY’DAN Bu yıl içinde Zeray Country Akmeşe , Harmony City, Miracle Garden ve Next Capital gibi temalı ve markalı projelerine başlayan Zeray, şimdi de Marmara’nın büyük temalı konut projelerinden Zeray Grande Anatolia projesine hazırlanıyor.

Zeray İnşaat, İstanbul'un çevresinde bulunan, yaklaşık 2500 konutluk Zeray Grande Anatolia ile yaşam ve yatırım fırsatını Marmara’nın doğusuna taşıyor.

Marmara’nın En Büyük Konut Projelerinden

Zeray, şirketinin kurumsal yapısı ve ürettikleri özgün mimariye sahip nitelikli projeleriyle sektörün çıtasını da yükseltmek istiyor. Zeray yeni istihdamlar yaratarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde mimari ve sosyal donatılarıyla ön plana çıkan temalı konut projeleri geliştirmeye tüm hızıyla devam ediyor.

Zeray Grande Anatolia’yı, Kocaeli’nin İstanbul’a komşu olan lokasyon avantajı sunan ilçesi Çayırova’da hayata geçireceklerini söyleyen Zeray Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Aytül AYHAN , projenin sektöre yeni bir vizyon katacağını belirtti. Ayhan, "Özellikle tasarımıyla ses getirecek bu proje bugüne kadar ezberleri bozduğumuz gibi yine çok nitelikli ve çok donanımlı özel bir proje olacak. Projede ihtişam hissi uyandıran lüks donatılar, Zeray zarafeti ve mimari çizgisiyle buluşacak." dedi. Projelerimizi üretirken arsa seçiminden, mimari tasarımına uzanan her süreci dünya mimari ekollerini yakından takip ederek, uluslararası arenada taktir gören, vizyon sahibi tasarımlarla oluşturduklarını dile getiren Ayhan, yaklaşık 2500 adet, tek etapta gerçekleşecek olan , iddialı bir konut sayısına sahip mega proje Zeray Grande Anatolia ile adeta yeni bir yaşam merkezi kuracaklarını 15.07.2023 tarihi itibariyle ÖN SATIŞ VE PROJE KATILIM sürecine başlayacaklarını ilettiLokasyon Avantajı İle Dikkat Çekiyor!

Zeray Grande Anatolia, gerek İstanbul gerek Kocaeli için özellikle orta ve üst düzey segmentin gözdesi olacak bir konumda bulunuyor. Projenin İstanbul'u kuşatan bu eşsiz konumu, hem yaşamak isteyenler hem de yatırımcılar için cazip bir fırsat sunuyor. Bölgenin yaşam ve yatırım potansiyelini yükseltme mottosuyla ve adeta iki şehri kucaklayan muhteşem konumuyla geniş bir kitleye hitap edecek proje için Zeray İnşaat, bütün ekibi ile yoğun bir şekilde çalışıyor. Zeray İnşaat'ın uzmanlığı ve titiz çalışmasıyla hayata geçirilecek Zeray Grande Anatolia, İstanbul ve Kocaeli’nin yanı başında yaşamak ve yatırım yapmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor. Yaşamın ve yatırımın kapılarını Marmara’nın doğusunda aşıklar tepesinde aralamak isteyenler Zeray Grande Anatolia'ya şimdiden büyük ilgi gösteriyor.

15. yılında, 47. projesine imza atacak olan Zeray , yıl sonuna kadar 50. projesini hayata geçirmeyi yatırım planlarına dahil etti.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum