• Videolar
  • Donald Trump’la Böyle Alay Ettiler!

Donald Trump’la Böyle Alay Ettiler!

Global emlak piyasasının otoriter ismi Donald Trump'ın TV programlarında sürekli Çin'den bahsetmesi sosyal medyada alay konusu oldu.

31 Ağustos 2015
Donald Trump’la Böyle Alay Ettiler!

Global emlak piyasasının otoriter ismi Donald Trump'ın TV programlarında sürekli Çin'den bahsetmesi sosyal medyada alay konusu oldu.

Haber: Tugay TOPÇU / Yeniemlak.com

Türkiye'de 15 yıldır önemli yatırım projelerinin altında imzası bulunan Brigitte Weber Mimarlık'ın sahibi Donald Trump, dünya emlak piyasasında en fazla söz sahibi olan isimlerden biri olarak biliniyor.

Forbes dergisinin 2015 yılında açıkladığı verilere göre, 4 milyar dolarlık serveti olan Dondal Trump, global düzeyde yatırım yapmak için arayış içinde olanlara öncelikle Çin'i öneriyor. ABD'nin en çok takip edilen ekran yüzlerinden biri olan Trump, verdiği demeçlerde sıklıkla Çin'i güvenli liman olarak yatırımcılara öneriyor.

Bu durumu ti'ye alan internet sitesi The Huffington Post, aşağıdaki videoyu yayınladı :

DONALD TRUMP KİMDİR ?

Dünya emlak piyasasında büyük söz sahibi olan Donald Trump, 14 Haziran 1946 yılında New York'ta dünyaya geldi. Emlakçılıkla uğraşan babasının izinden giderek gayrimenkul sektöründe uzun yıllar çalıştı. İşletme zekası ile şirketini kısa sürede büyüten Donald Trump şu anda dünyanın en zengin iş adamlarından biri olarak kabul ediliyor. Ivanka Trump, Eric Trump, Donald Trump Jr., Tiffany Trump ve Barron Trump adlarında 5 çocuğu bulunan Donald Trump, bunların arasında Ivanka Trump, Eric Trump, Donald Trump Jr.'ın yeri ayrı. Şirketin resmi web sitesinde bu 3 isim The Next Generation olarak tanıtılmaktadırlar.

TRUMP TOWERS HAKKINDA

Şişli'de 39 ve 37 katlı 2 adet kuleden ve 62.350 metrekarelik alışveriş merkezinden oluşan Trump Towers İstanbul, 15 yıldır Türkiye'de önemli projelere imza atmış bulunan Brigitte Weber Mimarlık ofisi tarafından projelendirildi. 88 farklı tipte, toplam 205 adet bağımsız konuttan oluşan 154 metre yükseklikteki 39 katlı rezidans kulesinde bulunan dairelerin büyüklükleri 680 metrekareye ulaşıyor. 37 katlı ofis kulesi ise farklı ebatlarda bölünebilir ofis katlarından oluşuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Arda Turan’ın Madrid’teki Evi

Arda Turan’ın Madrid’teki Evi

Atletico Madrid futbol kulübünde top koşturan Arda Turan, Madrid'te yaşadığı evin kapılarını açtı. İ

28 Ocak 2015


Timsah Arena Tanıtım Videosu

Timsah Arena Tanıtım Videosu

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa ettirilen Timsah Arena'nın tanıtım videosu kamuoyuyla pa

27 Ocak 2015


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.