• Emlak Haberleri
  • Dönmezler İnşaat'ın depreme dayanıklı yeni projeleri yolda

Dönmezler İnşaat'ın depreme dayanıklı yeni projeleri yolda

Dönmezler İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yıldırım, firmanın yeni çalışmalarından bahsetti.

23 July 2017
Dönmezler İnşaat'ın depreme dayanıklı yeni projeleri yolda Son yıllarda birçok başarılı projeye imza atan Dönmezler İnşaat'ın yeni projeler için düğmeye bastığı bildirildi. Firma, yeni projeleriyle depreme meydan okuyan konut üretimine devam edecek.

Dönmezler İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yıldırım, Dönmezler İnşaat'ın kentsel dönüşüm çalışmaları içerisindeki projeleri ve yeni konut projelerine dair açıklamalarda bulundu. 9 yıldır faaliyet gösteren firmanın başarılı birçok projeye imzasını attığını hatırlatan Yıldırım, ''Kullandığımız son teknoloji ve malzeme kalitesiyle hem markamızı sektörde bilir hale getirdik hem de müşteri memnuniyeti sağlayarak sonraki projelerimize referans sağladık.'' ifadelerini kullandı.

Başarılı bir konut projesinde inşaatta kullanılan malzemenin ve eğitimli iş gücünün öneminden bahseden Murat Yıldırım, bu iki maddenin sağlanmaması durumunda inşaat projesinin en baştan başarısız olacağını söyledi. Müşterilerinin can güvenliğini her şeyden üstün tuttuklarının altını çizen Yıldırım, ''Satın aldıkları konutlarda güvenle ve huzurla yaşamaları için hiçbir şeyden kaçınmamanız gerek.'' şeklinde konuştu.

''DEPREME KARŞI HAZIRLIKLI OLMAK GEREKİYOR''

Dönmezler İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yıldırım, gerçekleştirdikleri konut projelerini kentsel dönüşüm yasasına uygun olarak hazırladıklarını belirtti. Firmanın projelerinden bahseden Yıldırım, Türkiye'nin deprem gerçeğiyle yaşadığını ve depreme karşı her zaman hazırlıklı olunması gerektiğini vurguladı. Konut projelerinde depreme karşı dayanıklı konutlar inşa ettiklerini belirten Murat Yıldırım, ''Son teknoloji ve birinci sınıf malzeme kalitesi kullanarak, eğitimli ve profesyonel çalışanlarımızla hazırladığımız konutlarımız depreme meydan okuyor.'' dedi.

Türkiye'deki bazı markaların konut projelerinde deprem riskini göz ardı ederek projeler yapmalarından yakınan Murat Yıldırım, firmaların daha fazla kar elde etmek için düşük maliyetli kalitesiz malzemeler kullandıklarını söyledi. Dönmezler İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yıldırım şunları kaydetti: ''Elde ettiğiniz kâr, insan hayatından daha değerli değildir. Markanızın adının kirlenmesi ve sektörde yaşadığınız kayıptan daha önemlisi hayatınız boyunca karşı karşıya kalacağınız vicdanınızdı.''

''AMACIMIZ BİR YAŞAM ALANI İNŞA ETMEK''

Hayata geçirdikleri konut projelerinde güvenli bir yapının yanı sıra estetiği ve çevreyi de önemsediklerini ifade eden Dönmezler İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yıldırım, amaçlarının bir yaşam alanı inşa etmek olduğunu söyledi. İnsanların yaşam alanlarında mutlaka huzur bulmaları gerektiğini söyleyen Yıldırım, bu sebepten konutlarının hem iç mimarisine hem de çevre düzenlemesinde estetiğe önem verdiklerini ifade etti. Murat Yıldırım, artık vatandaşların da bu gerçeği bilerek konut yerine yaşam merkezi satın aldıklarının bilincinde olduklarını sözlerine ekledi.

''MİSYONUMUZ DA VİZYONUMUZ DA ÜLKEMİZ İÇİN''

Dönmezler İnşaat'ın konut projelerini yalnızca ticaret amaçlı hayata geçirmediğini vurgulayan Murat Yıldırım, amaçlarının hem ülke ekonomisine katkı sağlamak, hem istihdamı arttırmak, hem de insanlara güzel bir yaşam alanı sumak olduğunu söyledi. Gelinen noktada Türkiye'nin inşaat sektöründe diğer ülkelere ihracat yaptığını hatırlatan Yıldırım, 'Misyonumuz da vizyonumuz da ülkemiz için' sloganıyla çalıştıklarını belirtti.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Enflasyon ve faizlerin düşmesini bekleyen piyasalarda, yatırımcıların rotası ofis ve dükkan yatırımı

30 April 2024


Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

İsra Holding tarafından hayata geçirilmekte olan ve İstanbul’un deprem izolatörleriyle donatılmış en

30 April 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum