Doruk Villas Yalıkavak projesi görkemli yapısıyla büyülüyor

Bodrum Yalıkavak'ta hayata geçirilmeye hazırlanan Doruk Villas Yalıkavak projesi ayrıcalıklı yaşamı başlatmaya gün sayıyor.

05 Ağustos 2017
Doruk Villas Yalıkavak projesi görkemli yapısıyla büyülüyor Toplam 5 müstakil villadan oluşan projede 6+2 dubleks villa ve 7+3 dubleks villa tipi yer alıyor. 6+2 villaların büyüklükleri 620 metrekare olacak şekilde tasarlanırken 7+3 villaların net büyüklüğü 930 metrekare.

11 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Doruk Villas  Yalıkavak projesi, 2018 yılının Haziran ayında teslimleri yapmayı planlıyor. Sahip olduğu yeni nesil mimari tasarımı ve geniş lüks villaları ile Bodrum'da yer alan yeni projeler arasında dikkatleri üzerine çeken Doruk Villas, Yalıkavak'ta ultra lüks bir yaşam fırsatını sunuyor.

DORUK VİLLAS YALIKAVAK PROJESİ FİYAT LİSTESİ

Klasik tarzdan uzak yenilikçi bir mimariyle seçkin bir yaşamın kapılarını aralayan Doruk Villas Yalıkavak projesinde fiyatlar 3 milyon Euro'dan başlıyor.

Kişiye özel ödeme planları yer alan projenin tamamlanmasından sonra prim yapması gayrimenkul uzmanlarınca düşünülüyor. Ayrıca kira getirisi olarak da bin 500 Euro'dan başlayan rakamlar düşünülüyor. Bu gelişmelerden sonra gayrimenkul yatırımcılarının da projeye ilgi göstermesi bekleniyor.

Doruk Villas Projesi

MUHTEŞEM EGE DOĞASIYLA ULTRA LÜKS YAŞAM

Doruk Villas Yalıkavak projesi, yenilikçi konseptini eşsiz Ege doğasıyla birleştirerek yeşil bir alan içerisinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Şehrin gürültüsünden uzak Yalıkavak'ta konumlanan proje, aynı zamanda sunduğu imkanlarla konfor ögesini ince ayrıntısına kadar yaşatıyor.

Doruk Villas Yalıkavak projesinde her villanın kendisine özel havuzu bulunuyor. Aynı zamanda her villaya özel peyzaj alanı da sunan proje, misafirler için düşünülen 'misafir alanı' gibi olanaklar sunuyor. Güvenlik ve otopark imkanının da yer aldığı projede su deposu, jeneratör, yerden ısıtma sistemi gibi teknik imkanlar da bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’nda 18. proje olma özelliği taşıyan Sinpaş Gökorman projesinin lansmanını

22 Eylül 2017


Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Türkiye’de hazır ofis alanları ile ilgili faaliyetlerini yürüten Regus, Türkiye’deki ofis alanı yatı

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat