Dream Loft Adana’da 19 Bin TL Peşinatla

Adana Seyhan'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

11 Şubat 2016
Dream Loft Adana’da 19 Bin TL Peşinatla

Adana Seyhan'da yükselen Dream Loft projesinde 19 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor...

Billur Yalı, Dream Town, Dream Garden, Dream Park ve Dream Land projelerini yaşama geçiren Halil Avcı Şirketler Grubu Adana'daki yeni projesine start verdi. Adana Seyhan'da yaşama geçirilen Dream Loft projesine New York’ta doğaN Loft mimari taşındı.

Seyhan Mavi Bulvar üzerinde konumlanan Dream Loft projesi 15 katlı tek blok halinde yükseliyor. Toplam 100 adet konuttan meydana gelen proje 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 teraslı dubleks, 2+1 bahçeli, 3+1 ve 4+1 teraslı daire tiplerinde dizayn edildi.

Dairelerin 6 metre tavan yükseliğine sahip olduğu Dream Loft projesinde 20 metrekarede 72 metrekare kadar değişiklik gösteren teraslar yer alıyor.

Dream Loft projesinde lansmana özel 19 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Firma bünyesinde taksitlendirme imkanı sunulan Dream Loft projesinde Akbank, İş Bankası ve ING Bank aracılığıyla 120 aya kadar banka kredisi ile vadelendirilebiliyor.

Dream Loft sosyal olanakları;

- 250 metrekare yüzme havuzu
- Fitness salonu
- 3D sinema salonu
- Sauna
- Mini futbol sahası
- Basketbol sahası
- Oyun parkı
- Tırmanma duvarı
- Otopark
- GüvenlikHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.