Dreamlife Konutları’nda 216 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla

12 Ocak 2016
PAYLAŞ
Dreamlife Konutları’nda 216 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla

İnşaat çalışmalarına başlanan Dreamlife Konutları'nda daire fiyatları 216 bin liradan başlangıç gösteriyor...

Avrasyaİnt ve Reform Yatırım proje ortaklığı tarafından hayata geçirilen Dreamlife projesinde tüm yasal izin ve ruhsat süreçleri tamamlanarak inşaat çalışmalarına başlandı. 15 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Dreamlife projesi İstanbul Anadolu yakasında Çekmeköy'de Alemdağ ormanının hemen yanı başında yükseliyor.

30 milyon lira yatırım bedeline sahip olan Dreamlife Konutları projesi 6 katlı 2 blok halinde inşa ediliyor. Toplam 89 adet konuttan meydana gelen Dreamlife Konutları Çekmeköy'de daireler 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks tiplerinde dizayn edildi. Dairelerin büyüklükleri 62 metrekare ile 220 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Dreamlife Konutları fiyatları 216 bin liradan başlangıç gösteriyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Dreamlife Çekmeköy projesinde daire teslimlerinin 2017 yılının ilk çeyreğinde yapılması planlanıyor.

Çekmeköy_Dreamlife_Konutları_Görsel_3

Dreamlife Konutları 3. Köprü, Kuzey Marmara Otoyolu Reşadiye bağlantısına yaklaşık 5 dakika, TEM Otoyolu’na 5 dakika, Boğaz Köprüsü ve çevreyoluna 15 dakika, Maslak ve Levent'e 17 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika mesafede konumlanıyor. Projenin hemen yanında ise yeni yapılan Çekmeköy Devlet Hastanesi ile Kültür Merkezi yer alıyor.

Yüzde 70'i yeşil alana ayrılmış olan Dreamlife Çekmeköy projesinde yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, fitness center, cafe, tv odası, açık ve kapalı otopark, güvenlik gibi birçok imkan bulunuyor.

Dreamlife Konutları iletişim
Telefon: 444 65 83


"Dreamlife Konutları’nda 216 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla" haberine ait yorum yok

Yorum Yap