Dumankaya Hi-Fit Projesinde Kampanya İçin Son 3 Gün!

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

27 Ağustos 2015
Dumankaya Hi-Fit Projesinde Kampanya İçin Son 3 Gün!

Dumankaya İnşaat'ın İstanbul Esenyurt'ta yükselen Dumankaya hi-Fit projesinde kampanyalı satışların bitmesine 3 gün kaldı.

İstanbul'un Esenyurt bölgesinde Dumankaya inşaat tarafından 20 bin metrekarelik alanda 610 konut kapasitesi ile inşa edilen Dumankaya hi-Fit projesinde büyüklükleri 41 ile 141 metrekare arasında değişen stüdyo, 1 oda 1 salon ce 2 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

KAMPANYA İÇİN 2ON 3 GÜN

Dumankaya hi-Fit projesinde 17 adet kat bahçesinde yoga'dan, golfe, satrançtan açık hava fitness aletlerine kadar pek çok spor aktivitesi hizmeti sunuluyor. Projedeki daire fiyatları 186 bin liradan başlıyor. Projenin ödeme planına göre sıfır peşinat ve 60 ay 0.40 faiz kampanyası sunuluyor. Kampanya 30 Ağustos Pazar günü sona eriyor.

Dumankaya hi-Fit PROJE DETAYLARI

20 dönüm arazi üzerinde 200 milyon liralık yatırım değeri ile hayata geçirilen Dumankaya hi-Fit projesi 28 ve 32 katlı iki kuleden oluşuyor. Hi-Fit projesinde stüdyo daireler brüt 41-45 metrekare, net 25-28 metrekare, 1 oda 1 salon daireler daireler brüt 66-82 metrekare, net 42-52 metrekare, 2 oda 1 salon daireler brüt 106-141 metrekare, net 67-95 metrekare olarak dizayn edildi. Dumankaya Home Fit uygulaması ile sosyal aktivitelerde komşularınızla partner olup, kendi takımızı kurmanız mümkün.

Fit ve zinde kalmaya olanak sağlayan 4 bin 500 metrekare Athletic-O Kulübü’ne sahip Hi-Fit projesinde daire sahipleri evlerinden ayrılmadan Dumankaya IQ akıllı ev sistemleri sayesinde Athletic-O eğitmenleri ile irtibata geçerek evde spor yapmanın keyfine varabilecekler. Kalori hesaplamalarının yapılabileceği ve özel menülerin hazırlanacağı restaurant sayesinde Hi- Fit sakinleri, sağlıklı yaşamın en önemli adımlarından beslenme konusunda da destek alabilecekler. Hi-Fit ile komşu durumda olan Dumankaya Modern projesi yüzde 65 oranında prim yaptı. Hi-Fit projesindeki farklı konsept sebebiyle dairelerin yüksek prim yapması bekleniyor. Dumankaya Modern projesinde oturuma hazır durumdaki stüdyoların kiraları 550 liradan başlıyor.

KASIM 2016'DA TESLİM

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 157 bin lira ile 480 bin lira arasında değiştiği Dumankaya hi-Fit projesinde teslim işlemlerinin Kasım 2016 tarihinde yapılması planlanıyor. Yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılan Dumankaya hi-Fit projesinde teslime kadar kiranızı Dumankaya ödüyor. Teslime kadar stüdyo daireler için 1033 lira, 1 oda 1 salon daireler için 1633 lira, 2 oda 1 salon daireler için ise 2 bin 167 lira kira tutarı ödeniyor. Banka kredili ödemenin yanı sıra Dumankaya hi-Fit projesinde firma bünyesinde 60 ay sıfır faizle vade imkanı sunuluyor.

Dumankaya hi-Fit satılık ev fiyatlarının yer aldığı güncel fiyat listesi ise şöyle :

Stüdyo daireler : 180 bin lira ile 200 bin lira arasında değişen,
1 oda 1 salon daireler : 247 bin lira ile 306 bin lira arasında değişen ve
2 oda 1 salon daireler : 325 bin lira ile 480 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Dumankaya hi-Fit PROJE BİLGİLERİ

Dumankaya hi-Fit Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Sanayi Mahallesi Hoşdere - Bahçeşehir Yolu No:22 Esenyurt / İSTANBUL
Telefon : 444 7 222
Web : www.dumankayahifit.com
E-mail : info@dumankaya.com

Dumankaya hi-Fit Projesi Fotoğrafları :

Dumankaya hi-Fit Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık yüzme havuzu
- Basketbol sahası
- Çocuk oyun alanları
- Çocuk yüzme havuzu
- Fitness merkezi
- Güneşlenme terası
- Güvenlik
- Kafe
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Kuaför
- Restoran
- Sauna
- SPA
- Türk hamamı
- Vitamin bar
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Paratoner
- Sprinkler sistemi
- Su deposu
- Yangın merdiveni
- Yük asansörü
- Akıllı ev sistemleri
- Ankastre beyaz eşya
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Radye temel
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Dumankaya hi-Fit Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.