Dumankaya İnşaat’tan Sancaktepe’de Yeni Proje

13 Nisan 2016
PAYLAŞ
Dumankaya İnşaat’tan Sancaktepe’de Yeni Proje

Dumankaya İnşaat Sancaktepe’de yeni bir proje hazırlığında. Proje geliştirme çalışmaları devam eden projenin yılsonuna doğru satışa çıkması planlanıyor....

Dumankaya İnşaat Mozaik ve Adres projelerinden sonra Sancaktepe’de yeni bir projeye daha start vermeye hazırlanıyor.

Reysaş GYO ‘nun Sancaktepe arsası üzerinde kat karşılığı hayata geçirilecek olan proje 2 parselden oluşuyor.

9-10 pafta üzerinde bulunan arsa 10 bin 783,80 metrekare, 6650 ada 17 parsel üzerinde konumlanan arsa ise 18 bin 316,57 metrekare büyüklüğe sahip.

Dumankaya İnşaat Başkan Vekili Barış Dumankaya’dan aldığımız bilgiye göre projenin geliştirme çalışmaları devam ediyor. Barış Dumankaya, “Reysaş ile kat karşılığı anlaştık. Projeyi bu yıl sonuna yetiştirmeye çalışıyoruz. Şu an proje geliştirme çalışmaları devam ediyor. Konut ağırlıklı bir proje olacak” dedi.

HABER:Şengül KIRMIZITAŞ


"Dumankaya İnşaat’tan Sancaktepe’de Yeni Proje" haberine ait 1 yorum

Fatih hamamcı

15 Apr 2016, 20:31

İlk öncelikle çok nokta atışı bir yerden kat karşılığı almış dumankaya etrafındaki lüks sitelerden aşağı kalır bi site yapmaması lazım bim deposuna kadar anlaşırsa büyük bir proje yaparsa gerçekten süper altlar cadde mağazaları konsept bir proje olur yalnız 18 dönüm konsept olarak ufak kalır biçimsiz bir site olur etrafındaki boş arsaları kesinlikle anlaşması lazım bim deposu dahil çünkü metro durağı yanı başında olcak süper ötesi bi proje çıkar. Bölgenin en büyük beklentisi şehir hastanesi geliyo. Sırf doktorlar satın alma yapacaktır. Ama dediğim gibi 18 dönüm çok ufak bi arazi araziyi genişletmesi şart.

Yorum Yap