Dumankaya’dan Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

11 Haziran 2016
PAYLAŞ
Dumankaya’dan Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı
Dumankaya İnşaat, geleneksel Ramazan kampanyası kapsamında 3 projesinde kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor...

Dumankaya inşaat Ramazan kampanyası kapsamınd Dumankaya Mozaik, Ritim İstanbul ve Dumankaya Hoziron projesinde kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında; Sancaktepe’de yükselen Dumankaya Mozaik projesinde, 548 bin TL’den başlayan 3+1 dairelere 72 ay 0 faiz gibi avantajlarla sahip olunabiliyor.

Dumankaya’nın Al Mazaya işbirliği ile Maltepe’de hayata geçirdiği Ritim İstanbul projesinde ise 3+1 daireler için 733 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yaşamın başladığı ve konut, ofis, AVM alanlarının bulunduğu karma yaşam alanı Ritim İstanbul’da teslimler hemen gerçekleştiriliyor.

Kartal’da, dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlanan Dumankaya Horizon’da daire sahibi olmak isteyenler, 2+1 dairelere 782 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Adalar’a karşı eşsiz bir sahil yaşamı sunan Dumankaya Horizon’da teslimler hemen yapılıyor.

"Dumankaya’dan Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap