Dünyaca Ünlü Otel Zinciri Nef İle Bodrum'a Geliyor

Dünyanın lider resort zincirlerinden Banyan Tree, Avrupa'daki ilk ve tek yatırımını Türkiye'de Nef Bodrum projesi ile yapıyor...

06 Eylül 2016
Dünyaca Ünlü Otel Zinciri Nef İle Bodrum'a Geliyor Dünyanın lider resort zincirlerinden Banyan Tree, Avrupa'daki ilk ve tek yatırımını Türkiye'de Nef Bodrum projesi ile yapıyor...

Singapur kökenli dünyanın lider resortlarından Banyan Tree Avrupa’daki ilk yatırımını Nef Bodrum projesinde yapıyor. Banyan Tree Bodrum, Yalıkavak’ta Nef Bodrum’un içinde hizmet verecek.

Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu’da 28 ülkede, 40’dan fazla otel ve tatil köyü ile hizmet veren Banyan Tree, dünyanın en yüksek oda fiyatlı ilk 5 resort otel zinciri arasında bulunuyor. Banyan Tree otel ve tatil köylerinin yanı sıra; 66 spa merkezi, 80 mağaza ve 3 golf sahasıyla ile dünyanın önde gelen premium resort, hotel, konut ve spa işleticisi ve geliştiricisi konumunda yer alıyor.

14'ü özel havuzlu SPA süit’i olmak üzere, 40 oda ve 30 markalı suitten oluşan 70 oda ve 130 yatak kapasitesine sahip olacak Banyan Tree Bodrum 2 bin metrekarelik Banyan Tree özel SPA konsepti ile Nef Bodrum projesinde hizmet verecek.

Banyan Tree Bodrum’da özel cilt ve vücut bakım odaları, Beach Spa, Rainforest konsepti ve Türk Hamamı, biri deniz kenarında A La Carte olmak üzere, 2 restoran, özel lounge ve kütüphane, gün batımı manzaralı bar yer alacak.

üç tarafı denizlerle çevrili 110 dönümlük saklı bir burunda inşa edilen Nef Bodrum projesinin lansmanı 2017 yılının yazında yapılacak. 460 metre uzunluğunda bir sahile ve iki özel koya sahip olan Nef Bodrum projesinde lansman öncesi satış ve tanıtım çalışmaları Bodrum ve İstanbul’daki ofislerde devam ediyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kadıköy Erenköy Mahallesinin İmar Planı Askıya Çıktı!

Kadıköy Erenköy Mahallesinin İmar Planı Askıya Çıktı!

Kadıköy ilçesine bağlı Erenköy Mahallesi 106 pafta 830 ada 40 parsele İlişkin hazırlanan 1/1000 ölçe

25 Mayıs 2017


İsmail Kahraman:"Yeni Bir TBMM Binasına İhtiyaç Var"

İsmail Kahraman:"Yeni Bir TBMM Binasına İhtiyaç Var"

TBMM Başkanı İsmail Kahraman yeni bir TBMM binası yapılması gerektiğini söyledi...

25 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat