Dünyaca Ünlü Otel Zinciri Nef İle Bodrum'a Geliyor

Dünyanın lider resort zincirlerinden Banyan Tree, Avrupa'daki ilk ve tek yatırımını Türkiye'de Nef Bodrum projesi ile yapıyor...

06 Eylül 2016
Dünyaca Ünlü Otel Zinciri Nef İle Bodrum'a Geliyor Dünyanın lider resort zincirlerinden Banyan Tree, Avrupa'daki ilk ve tek yatırımını Türkiye'de Nef Bodrum projesi ile yapıyor...

Singapur kökenli dünyanın lider resortlarından Banyan Tree Avrupa’daki ilk yatırımını Nef Bodrum projesinde yapıyor. Banyan Tree Bodrum, Yalıkavak’ta Nef Bodrum’un içinde hizmet verecek.

Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu’da 28 ülkede, 40’dan fazla otel ve tatil köyü ile hizmet veren Banyan Tree, dünyanın en yüksek oda fiyatlı ilk 5 resort otel zinciri arasında bulunuyor. Banyan Tree otel ve tatil köylerinin yanı sıra; 66 spa merkezi, 80 mağaza ve 3 golf sahasıyla ile dünyanın önde gelen premium resort, hotel, konut ve spa işleticisi ve geliştiricisi konumunda yer alıyor.

14'ü özel havuzlu SPA süit’i olmak üzere, 40 oda ve 30 markalı suitten oluşan 70 oda ve 130 yatak kapasitesine sahip olacak Banyan Tree Bodrum 2 bin metrekarelik Banyan Tree özel SPA konsepti ile Nef Bodrum projesinde hizmet verecek.

Banyan Tree Bodrum’da özel cilt ve vücut bakım odaları, Beach Spa, Rainforest konsepti ve Türk Hamamı, biri deniz kenarında A La Carte olmak üzere, 2 restoran, özel lounge ve kütüphane, gün batımı manzaralı bar yer alacak.

üç tarafı denizlerle çevrili 110 dönümlük saklı bir burunda inşa edilen Nef Bodrum projesinin lansmanı 2017 yılının yazında yapılacak. 460 metre uzunluğunda bir sahile ve iki özel koya sahip olan Nef Bodrum projesinde lansman öncesi satış ve tanıtım çalışmaları Bodrum ve İstanbul’daki ofislerde devam ediyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Fikirtepe Kentsel Gelişim Alanı imar planına onay

Fikirtepe Kentsel Gelişim Alanı imar planına onay

Toplam 4 mahalleyi içine alan Kadıköy Fikirtepe Kentsel Gelişim Alanı imar planına onay verildi.

25 Eylül 2017


Tem Avrasya Konutları 10 bin lira peşinatla ev sahibi yapıyor

Tem Avrasya Konutları 10 bin lira peşinatla ev sahibi yapıyor

Tem Avrasya konutları 507 bin lira ile 1 milyon 250 bin lira arasında değişen fiyatlarıyla Fuzul ve

25 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat