Dünyanın İlk Emlak Süpermarketi Bakü’de Görücüye Çıktı

16 Ocak 2016
PAYLAŞ
Dünyanın İlk Emlak Süpermarketi Bakü’de Görücüye Çıktı

Dünyanın ilk emlak süpermarketi Bakü’de RECEXPO’da tanıtıldı….

Azerbaijan International Real Estate&Investment Exhibition (RECEXPO) Fuarı Bakü Expo Center’da yapıldı. Avrupa, Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerinin marka projelerinin tek çatı altında buluşturan Recexpo Fuara, Türkiye, Almanya, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Dubai ve Rusya olmak üzere birçok ülkeden yatırımcı katıldı.

Dünyanın ilk emlak süpermarketini fuarda tanıttıklarını belirten Self Investment Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kalkavan, 'süpermarket modeliyle' dünyada ilk defa birçok projenin tek stand altında görülmesine imkan verdiklerini söyledi.

Self Investment olarak fuara 20'den fazla projenin özel hazırlanmış maketini götürdüklerini belirten Kalkavan, "Maketlerden gördükleri projeleri beğenip birçok projeden yer alan ziyaretçilerimiz oldu. Bu projeler arasında devam eden ve başlayacak olan projeleri de sunduk. Fuarda fiyatı 150 bin dolardan 22 milyon dolara kadar olan satılık daireler Self Investment tarafından ziyaretçilere sunuldu" dedi.

Türkiye’ye yurtdışı taleplerinin artış gösterdiğinin altını çizen Kalkavan, “Bölge halkının sektörde yatırım yaptıkları ülke kategorisinde Türkiye en önde geliyor. Asya, Ortadoğu, Arap Körfezi Ülkeleri ve diğer bölge ülkeleri, Türkiye’den konut alımında ilk 5 ülke arasında yer alıyor. Tatillerini ülkemizde Akdeniz ve Ege sahillerinde gerçekleştirmeyi tercih eden bölge halkı için bu yörelerdeki projeler önem arz ederken, büyük metropollerdeki projeler de avantajlı yatırım imkanı sunuyor” diye konuştu. İHA


"Dünyanın İlk Emlak Süpermarketi Bakü’de Görücüye Çıktı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap