Duru Beytepe’de mahalle kültürü ve konfor iç içe

Tona Yapı ve Safe İnşaat A.Ş. ortaklığı ile Beytepe’de yükselen Duru Beytepe, modern yaşamın anahtarını sunuyor.

22 Ocak 2018
Duru Beytepe’de mahalle kültürü ve konfor iç içe Ankara’nın dikkat çeken yerleşim alanlarından biri olan Beytepe’de inşa edilen Duru Beytepe projesi kaliteli ve modern bir yaşam alanı sunuyor. Safe Grup ve Tona Yapı imzalı proje, toplam 47 bin 276 metrekarelik arazi üzerine kuruluyor. Duru Beytepe’de 484 daire yer alıyor. Proje, bünyesinde barındırdığı çocuk oyun alanları, sosyal yaşam alanları ve sağlıklı yaşam alanları ile yatırımcıları için ayrıcalık sunuyor.

Duru Beytepe projesinde arazi büyüklüğünün yüzde 84’lük kısmının yeşil alan ve peyzaj alanlarına ayrıldığını belirten Tona Yapı Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal “2+1’den 5+1’e kadar sunmuş olduğumuz konut seçeneklerimiz ile vatandaşlarımıza kaliteli bir yaşam sunuyoruz. Modern yaşamın yansımaları projede kusursuzca detaylandırılırken aynı zamanda da doğanın huzur veren yapısı ile birlikte vatandaşlarımızın ilgisine sunulmuş oluyor” şeklinde konuştu.

“ÇOCUK OYUN ALANLARIYLA MAHALLE KÜLTÜRÜ”

İçerisindeki oyun alanları ile mahalle kültürünü yaşatmaya çalıştıklarına vurgu yapan İlhan Erdal, bu sayede çocukların sosyal bireyler olarak yetişebildiklerini belirterek, “Projede yer alan Çocuk Oyun Alanları, Ağaç Ev, Güneş Meydanı, Satranç Meydanı, Çocuk Plajı, Evcil Hayvan Bahçesi ve Kuş Evleri, Meyve Bahçeleri, Su Parkuru, Adrenalin ve Denge Parkuru ile çocuklarımıza doğal oyun alanları sunuyoruz. Siesta Köşesi ile ise; hem çocuklara hem de ailelere doğanın içinde dinlenebilecekleri alanlar oluşturuyoruz. Projede yer alan sosyal donatı alanlarının dışında planlanan kütüphane ve etüt merkezi çocukların bireysel yeteneklerini geliştirebilmesine imkân sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

“AKTİVİTE ALANLARI EVİNİZİN YANINDA”

Duru Beytepe’de kusursuzlukla tasarlanan, günün yorgunluğu ile stresinin atılabileceği sosyal aktivite alanlarının da olduğunu belirten Erdal, “Yazlık Sinema ile nostalji rüzgarını yakalarken, Organik Hobi Bahçesi, Terapi Bahçeleri, Aromatik Bahçeler, Çim Amfi, Hobi Bahçesi alanlarında ise keyifle vakit geçirebileceğiniz alanlar oluşturduk. Bu alanları planlarken aynı zamanda evinize gelecek olan misafirlerinizi keyifle ağırlayabileceğiniz, toplantı odalarını ve davet salonlarını da unutmadık” şeklinde konuştu.“SPOR VE DOĞA BİR ARADA”

Tüm detaylarında kalitesi ile fark yaratan Duru Beytepe, sağlıklı yaşama önem verenler için özel olarak dizayn edilen doğa alanları ile de ön plana çıkıyor. Ayrıca açık ve kapalı spor alanları seçenekleri ile konut sahiplerinin karşısına çıkan Duru Beytepe’nin basketboldan futbola, tenisten bisiklet parkuru, yürüyüş, koşu ve bisiklet yolu seçenekleriyle doğa ile iç içe spor yapma imkanı sunduğunu söyleyen İlhan Erdal “ Yüzme havuzu, masa tenisi salonu, fitness center, spa merkezi ve açık hava spor alanları kalabalıktan uzakta kendisine zaman ayırmak isteyenleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor” diye ekledi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İzmir'de konut fiyatları yükselişe geçti

İzmir'de konut fiyatları yükselişe geçti

İzmir'in son bir yıl içerisindeki konut değerleri ele alındı. İşte ilçe ilçe son durumlar...

15 Mart 2019


Bizim Mahalle projesi prestijli fuarda yoğun ilgi gördü

Bizim Mahalle projesi prestijli fuarda yoğun ilgi gördü

Fransa'da düzenlenen MIPIM Fuarı'na Emlak Konut da projeleriyle katıldı.

14 Mart 2019


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum