Düşük Peşinatla Ev Sahibi Yapan Konut Projeleri!

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

19 Ağustos 2015
Düşük Peşinatla Ev Sahibi Yapan Konut Projeleri!

İşte elinde yeterli birikimi olmayanlar için düşük peşinatla ev sahibi yapan konut projeleri...

HABER: Şengül Kırmızıtaş
Ev sahibi olmak istiyorsunuz ama elinizde peşinat için yeterli birikiminiz yok. Bunun için konut ihtiyacınızı ertelemenize gerek yok. İnşaat yatırımcıları artık çok düşük peşinatlarla ev sahibi yapıyor. Yüzde 1'den başlayan peşinatlarla "ev"lenebilirsiniz. İşte elinde yeterli birikimi olmayanlar için düşük peşinatla ev sahibi yapan konut projeleri...

Resim İstanbul'da 2 bin 728 TL peşinat ve bin 700 TL taksitle
Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe'de inşa edilen Resim istanbul Orman projesinde 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Resim İstanbul Orman fiyatları ise 233 bin 200 TL'den başlıyor. Eylül 2016'da konut teslimleri yapılması planlanan Sancaktepe Resim İstanbul projesinde 2 bin 728 TL peşinat ve ayda bin 700 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor.

 

Ispartakule Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşinatla
Bizim Evler 7 projesi İhlas Yapı tarafından Ispartakule'de hayata geçiriliyor. Toplam 532 konuttan oluşan Ispartakule Bizim Evler 7 projesinde 2+1,3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 404 bin TL'den başlangıç gösterdiği Bizim Evler 7 projesinde yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

 

Hep İstanbul 15 bin TL peşinatla ev sahibi yapıyor
Hep İstanbul projesi Esenyurt'ta Tekfen Emlak Geliştirme güvencesiyle inşa ediliyor. Toplam bin 424 konuttan oluşan Tekfen Hep İstanbul projesinde 1+1'den 3+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Hep İstanbul fiyatları 267 bin TL'den başlıyor. Esenyurt Hep İstanbul projesinde 15 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Hep İstanbul projesinde daire teslimlerinin ise Nisan 2017'de yapılması planlanıyor.

Sinpaş Aydos Country'de 10 bin TL peşinatla
Sinpaş GYO tarafından Sancaktepe'de inşa edilen Aydos Country projesi toplam 914 konuttan oluşuyor. Sinpaş Aydos Country projesinde 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Aydos Country fiyatları ise 264 bin TL'den başlıyor. 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen Aydos Country Sancaktepe projesinde konut teslimlerinin ise mart 2017'de yapılması planlanıyor.

 

İn İstanbul Gala Tapkapı'da sadece yüzde 1 peşinatla
İş GYO ve Nef ortaklığında Topkapı'da eski Şişecam fabrikası arazisi üzerinde inşa edilen İn İstanbul Gala projesinde sadece yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. İn İstanbul Gala Topkapı projesi ayda 2 bin 100 TL'den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Toplam 788 konuttan oluşan İn İstanbul Gala projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. İn İstanbul Gala Nef fiyatları ise 320 bin TL'den başlıyor. İy GYO Nef İn İstanbul Gala projesinde konut teslimlerinin ise 30 ay sonra yapılması planlanıyor.

 

Bulvar İstanbul'da yüzde 1 peşinatla 401 bin TL
Bulvar İstanbul projesi Başakşehir'de Özülke ve Özkar İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. Toplam bin 555 konuttan oluşan Bulvar İstanbul projesinde 2+1’den 7+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Bulvar İstanbul fyatları 401 bin TL'den başlıyor. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Başakşehir Bulvar İstanbul projesinde peşinatın kalan yüzde 20'si Mayıs 2016'da kalan yüzde 75'i ise banka kredisi ile ödeniyor. Bulvar İstanbul projesinde daire teslimlerinin ise 2016 yılında yapılması planlanıyor.

 

Terrace Tema'da 4 b in 650 TL peşinatla
inanlar inşaat tarafından Halkalı'da inşa edilen Terrace Tema projesinde fiyatlar 465 bin TL'den başlıyor. 1+1'den 3+1'e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Terrace Tema Halkalı projesinde yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 1 KDV avantajı ile satışların devam ettiği İnanlar Terrace Tema projesinde banka kredisii ile taksit imkanı da sunuluyor.

 

Soyak Evostar'ta hemen teslim daireler yüzde 1 peşinatla
Soyak Yapı tarafından Halkalı'da inşa edilen Soyak Evostar projesinde hemen teslim daireler yüzde 1 peşinatla satışa sunuluyor. 1+1'den 3+1'e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Halkalı Soyak Evostar fiyatarı ise 353 bin TL'den başlıyor. 60 ay vade farksız taksit imkanının da sunulduğu Halkalı Soyak Evostar projesinde 0,39 faiz oranları ile 120 aya kadar banka kredisi ile taksit yapılabiliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Evini dönüştürmek isteyenlere faizsiz kredi desteği verilecek

Evini dönüştürmek isteyenlere faizsiz kredi desteği verilecek

Kentsel dönüşüm yasasında yapılacak değişiklikler gündemdeki yerini korurken, evini dönüştürmek iste

21 Ağustos 2017


Konut sahibi olmak isteyenlere Kurban Bayramı fırsatı

Konut sahibi olmak isteyenlere Kurban Bayramı fırsatı

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde bazı inşaat firmaları tarafından ev sahibi olmak isteyenler için c

20 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat