İlgili Haberler

Düzce Terminalindeki Ofisler Kiralanıyor!

Düzce Terminalindeki Ofisler Kiralanıyor!

06 October 2015

Düzce Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

Düzce Belediyesi’nden Satılık 47 Daire 16 Arsa

Düzce Belediyesi’nden Satılık 47 Daire 16 Arsa

14 April 2016

Bolu Düzce'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

TOKİ Düzce Camikebir Konutları’nda Sona Yaklaşıldı

TOKİ Düzce Camikebir Konutları’nda Sona Yaklaşıldı

02 December 2015

Düzce Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

Düzce Soğukpınar Resmen Mahalle Oldu!

Düzce Soğukpınar Resmen Mahalle Oldu!

14 October 2015

Düzce Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

TOKİ'den Düzce Boğaziçi'ne 102 Konut!

TOKİ'den Düzce Boğaziçi'ne 102 Konut!

15 Mart 2017

TOKİ, Düzce Boğaziçi'nde 102 konutluk bir projeye başlıyor. Projelerin ihalesi gerçekleşti...

Düzce Belediyesi’nden Satılık Arsa ve İşyeri

Düzce Belediyesi’nden Satılık Arsa ve İşyeri

25 December 2015

Düzce Belediyesi 8 arsa ve 6 işyerini 7 Ocak'ta satışa çıkarıyor...

Düzce Akçakoca Kentsel Dönüşüm Projesi Onaylandı!

Düzce Akçakoca Kentsel Dönüşüm Projesi Onaylandı!

31 August 2015

Düzce Akçakoca'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

Toki Düzce Gümüşova ve Bursa İznik Konutları İhalesi Bugün

Toki Düzce Gümüşova ve Bursa İznik Konutları İhalesi Bugün

09 November 2015

Düzce Gümüşova Toki Evleri ve Bursa İznik Toki Evleri bugün ihaleye çıkıyor. İşte detayları.

Düzce Hakkında

1999 yılına kadar Bolu'ya bağlı iken Büyük Gölcük Depremi'nin ardından daha etkili ve yararlı bir yeniden yapılanma ve yaraları sarma dönemi geçirilmesi adına il statüsüne kavuşan Düzce, Karadeniz Bölgesi'nin Batısı'nda bulunmaktadır.

Güneyinden İstanbul ile Ankara'yı birleştiren D-100 Karayolu geçen Düzce, ayrıca Bolu Tüneli'ne giden en temel otobana da ev sahipliği yapmaktadır. Bu açıdan önemli bir transit ve lojistik merkezi olan Düzce Zonguldak, Bolu ve Sakarya illeri ile de komşu konumdadır.

Asıl gelişim ve değişim sürecine gelecek yıllarda girmesi beklenen Düzce'de şimdiden pek çok yeni konut projeleri mevcuttur ve gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden yemyeşil Batı Karadeniz Dağları'nın bereketli suları ve tertemiz havası gibi pek çok doğal güzelliği ve yetkililerce özenle yaşatılan tarihi eserlerin ardından Düzce'nin yeni değerler kazanmaya başladığını söylemek mümkün. Artık Düzce'de de o eski ve ruhsuz apartman mimarisinin yerini muazzam gökdelenler, şaşaalı plazalar ve güvenliğinden havuzuna lüks ve konforu birleştiren siteler almaya başladı. Bu yönüyle Düzce, gerek ailesi ve sevdikleriyle yaşamlarında yeni bir sayfa açmak isteyenlere ve gerekse yüksek prim potansiyelleriyle yüksek kâr marjlarını takip eden yatırımcılara altın değerinde fırsatlar sunuyor.

Yeni Emlak'ın sizler için hazırladığı Yeni Emlak Düzce Konut Projeleri sayfasından Düzce'deki tüm konut projelerini bütün ayrıntılarıyla görüntüleyip inceleyebilir, konut projelerini birbirleriyle karşılaştırarak en makul yatırım planını siz yapabilir ve sayfamızı takipte kalarak yeni açıklanan konut projelerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Düzce Konut (Ev) Satış Fiyatları
100 metrekare genişliğinde ve 2+1 planında bir daire ölçüt olarak kabul edildiği takdirde Düzce konut satış fiyatlarının geçtiğimiz 4 yılda %140 oranında bir artış sağladığı tespit edilmiştir.

2012 yılının son çeyreğinde 100 bin TL seviyesinde seyreden Düzce satılık ev fiyatları, o zamandan beri sürekli yükseliş sağlayıp değer kazanarak 2016 yılının son çeyreği itibariyle 140 bin TL civarına yerleşmiştir.

Düzce Konut (Ev) Kira Fiyatları
100 metrekare genişliğinde ve 2+1 planında bir daire kıstas olarak kabul edildiği takdirde Düzce konut kira fiyatlarının geçtiğimiz 4 yılda sadece %110 oranında bir artış sağladığı tespit edilmiştir.

2012 yılının son çeyreğinde 600 TL seviyesinde gezinen Düzce kiralık ev fiyatları o zamandan beri hafif bir artış göstererek 2016 yılının ilk çeyreği itibariyle 660 TL seviyesinden kiracı bulmaya başlamıştır.

Düzce Yatırıma Uygun Mudur?
Ancak 1999 yılında ilçe olduğu ve tüm Türkiye'yi saran emlak ve inşaat çılgınlığının muhtemelen Düzce'ye de sıçrayacağına dair veriler göz önüne alındığında, Düzce şu an itibariyle bölgedeki diğer bazı merkezler kadar yüksek prim potansiyelli bir profil çizemese de yakın gelecekte Düzce'nin büyük ihtimalle yatırıma uygun hale geleceği söylenebilir.

Düzce Yatırım Geri Dönüş (Amortisman) Süresi
100 metrekare genişliğinde ve 2+1 planında bir daire referans noktası olarak kabul edildiği takdirde Düzce'de gayrimenkul yatırım geri dönüş (amortisman) süresinin 18 yıl olduğu tespit edilmiştir.

Düzce Ulaşım
Düzce'nin kent merkezini diğer şehirlere ve ilçe merkezlerine bağlayan karayolları ağının yanı sıra şehir içi ve ilçelerarası otobüs, minibüs, dolmuş ve taksiler aracılığıyla Düzce'de ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli merkezlerine gemi seferleri düzenlenen işlek bir limana sahip olan Düzce'de İstanbul Kartal olmak üzere ülkenin muhtelif merkezlerine ulaşım sağlanabilen bir demiryolu sistemi de mevcut.

Düzce'deki Önemli Hastaneler
- Düzce Devlet Hastanesi
- Akçakoca Devlet Hastanesi
- Yiğilca Devlet Hastanesi
- Düzce Atatürk Devlet Hastanesi
- Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi
- 30'dan fazla sağlık ocağı Düzce'deki önemli hastaneler arasındadır.

Düzce'deki Önemli Okullar
- İnci Taneleri, Körpeşler, Şükran Öney, Düzce Özel Eğitim, Bilge Çocuk, Özel Su Damlası ve Tuvana Çocuk Sarayı anaokulları gibi anaokulları
- Çevrem, Yoğunpelit, Sarıkaya, Redifler 1, Mevlana, Kırık, Karakaş 1 ve İğneler ilkokulları gibi ilkokullar
- Beyören, Esentepe, Çilimli, Dikmeli, Esenli, Cumayeri İmam Hatip, Atatürk, Gölyaka, Fatih ve Gümüşova ortaokulları gibi ortaokullar
- Çilimli Anadolu, Gölyaka Anadolu, Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik, Farabi Anadolu, Düzce Fen ve Yiğilca Çok Programlı liseleri gibi liseler
- Düzce Üniversitesi Düzce'deki önemli okullar arasındadır

Düzce'deki Önemli Alışveriş Merkezleri
Pek çok yerel çarşı, pazar ve sıra sıra dükkanların dizili olduğu caddelerin yanı sıra çok büyük ve kapsamlı bir alışveriş merkezi olan KremPark AVM de Düzce'de bulunmaktadır.

Tren Tramvay Metro Metrobüs Otobüs Hastane Havalimanı