ECE Türkiye 1.1 Milyar Dolarlık AVM Projelerini Yönetecek

28 Kasım 2014
PAYLAŞ
ECE Türkiye 1.1 Milyar Dolarlık AVM Projelerini Yönetecek

Alman menşeli yatırım ve hizmet şirketi ECE Türkiye, yatırım hacmi 1.1 milyar dolar olan iki AVM projesinin uzun dönemli yönetimini üstlendi.

ECE Türkiye ve Sur Yapı, Axis İstanbul Ofis ve Alışveriş Merkezi ile Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi projelerinde önemli bir işbirliğine imza attı. Buna göre yatırım hacmi yaklaşık 1.1 milyar dolar olan iki karma projede, alışveriş merkezlerinin konsept optimizasyonu, ilk kiralaması ve uzun dönemli yönetimini ECE Türkiye üstlendi.

AXIS İSTANBUL 2016'NIN İLK ÇEYREĞİNDE AÇILACAK

İnşaatı devam eden Axis İstanbul projesi Eyüp'te, Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi projesi ise Bursa'da yer alıyor.

ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, 170 markanın yer alacağı Axis İstanbul AVM'nin 2016'nın ilk çeyreğinde açılacağını söyledi.

''SUR YAPI'NIN MARKA PROJESİ BÜYÜK POTANSİYELE SAHİP''

Bursa'da hayata geçirilecek Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi ise bölgede ikamet eden 2.7 milyon kişiyi hedef alıyor. Hohlmann, "Elbette birebir karşılaştırma yapılamaz ancak bu nüfus, Almanya'nın bilinen büyük şehirlerinden Hamburg ve Köln'ün toplam nüfusuna tekabül ediyor. Büyük bir potansiyel taşıyor" diye konuştu.

Marka Rezidans PROJESİNİN TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Türkiye'de 12 AVM'nin kiralama faaliyetlerinin yanı sıra uzun dönemli yönetimini de üstlendiklerini hatırlatan Andreas Hohlmann, sözlerini şöyle sürdürdü:

"16 ülkede 196 AVM yönetiyoruz. Bu varlıkların toplam değeri 27 milyar euro. Türkiye önemli pazarlarımız arasında"

AXIS İSTANBUL PROJESİNİN TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN


"ECE Türkiye 1.1 Milyar Dolarlık AVM Projelerini Yönetecek" haberine ait yorum yok

Yorum Yap