Ege Perla Projesinde Katlar Hızla Yükseliyor

İzmir Konak'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Temmuz 2014
Ege Perla Projesinde Katlar Hızla Yükseliyor

İzmir'in Konak bölgesinde İş Gayrimenkul tarafından inşa edilen Ege Perla projesinde katlar hızla yükseliyor.

170 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen İş Gayrimenkul’ün Ege Perla projesinde inşaat çalışmaları hızla sürüyor. Yüzde 68’lik satışın tamamlandığı projede alışveriş merkezi çalışmaları da başladı. Büyük bir gelişim potansiyeline sahip ve kentsel dönüşüm kapsamında pek çok yatırımla yepyeni bir dönemin başladığı İzmir’de, İş Gayrimenkul'ün Ege Perla projesinde katlar hızla yükseliyor.

18392 metrekarelik arazi üzerine İş GYO güvencesiyle hayata geçirilen ve 150 milyon dolar yatırım değerine sahip bir proje olan Ege Perla projesinde 111 adet konut, 65 adet home ofis bulunuyor. Kiralanabilir alanı 25 bin metrekare olarak belirlenen Ege Perla'nın mimari tasarımını dünyaca ünlü Mimar Emre Arolat üstlendi. Alıcısına 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri sunan Ege Perla projesi, iki blok halinde inşa ediliyor. Dairelerin metrekare cinsinden büyüklükleri ise 83 metrekare ile 425 metrekare arasında değişiyor.

''İZMİR'İN EN DEĞERLİ PROJELERİNDEN BİRİ OLMAYA ADAY''

İzmir Konak'ta yapılan Ege Perla projesi deniz manzaralı ve kolay ulaşım sağlanabilecek konumuyla göz dolduruyor. Ofis ve rezidanslardan oluşan Ege Perla projesi emlak danışmanları tarafından İzmir'in en değerli projelerinden biri olmaya aday gösteriliyor.

Ege Perla Projesi İletişim Bilgileri:

Telefon : 444 74 96
Web : www.egeperla.com.tr
E-mail : egeperla@isgyo.com.trHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.