Ege Yapı Çekmeköy Projesinde Ön Talep Toplanıyor!

İstanbul Çekmeköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

24 Ekim 2015
Ege Yapı Çekmeköy Projesinde Ön Talep Toplanıyor!

Ege Yapı Group ve Casper'ın ortaklığında yaşama geçirilecek olan Çekmeköy projesinde ön talep süreci başladı...

Batışehir ve Pega Kartal gibi projelere imza atan Ege Yapı Group Çekmeköy'deki yeni projesi için ön talep topluyor. EgeYapı Group ve teknoloji dünyasının öncü firmalarından Casper doğa ile baş başa bir proje geliştiriyor.

Ön talep toplanmaya başlanan Çekmeköy projesi müstakil villa, bahçeli normal kat ve dubleks daire tiplerinde dizayn edildi. Konumu itibarıyla ev sahiplerine rahat bir ulaşım imkanı tanıyacak olan Ege Yapı Çekmeköy projesi doğa ile baş başa, sosyal olanaklarıyla mutlu ve huzurlu bir ortam vaat ediyor.

Ege Yapı Çekmeköy projesinden Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsüne, yapımı devam eden bağlantı yolları üzerinden TEM Otoyoluna ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne doğrudan erişim imkanı bulunuyor. 3. Köprü bağlantı yoluna sadece 1.5 kilometre mesafede konumlanan projeden Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Taşdelen metro hatlarının devreye girmesiyle de toplu ulaşıma kolayca ulaşılabilecek.

Casper ile gerçekleşen işbirliğine ilişkin görüşlerini paylaşan EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, "Çekmeköy’de farklı, üst segment bir projeye imza atacağız. Bölgenin en lüks projesini inşa edeceğiz. Casper gibi bir teknolojisi devinin marka gücü, teknoloji çözümleri ile inşaat sektöründeki deneyimimizin buluşacağı bu projenin büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz. Bu ayrıcalıklı projeyi 2016 yılının ilk çeyreğinde satışa sunmayı hedefliyoruz" dedi.

Casper Gayrimenkul A.Ş.'nin Yönetim Kurulu üyesi Nejat Saldanlı ise "Bugüne kadar teknoloji alanında birçok yeniliğe imza attık ve bu sektördeki gücümüzü kanıtladık. İnşaat sektöründe projeleri ile başarılarını kanıtlamış EgeYapı Group ile işbirliği gerçekleştiriyoruz. Çekmeköy’de, konumu ve özellikleri itibariyle yatırımcıya yüksek prim, oturum amaçlı alanlara ise oldukça keyifli bir yaşam sağlayacak bir proje geliştiriyoruz. Başarıya ulaşacağına inandığımız projemizle birlikte EgeYapı Group ile farklı projelerde de güçlerimizi birleştirmek için görüşmelerimize devam ediyoruz." dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat