Ege Yapı Cityscape Turkey’de 3 Projesi İçin Ön Talep Toplayacak

18 Mart 2016
PAYLAŞ
Ege Yapı Cityscape Turkey’de 3 Projesi İçin Ön Talep Toplayacak

Ege Yapı Cityscape Turkey fuarında satışı devam projeleri için özel fırsatlar sunarken, yeni projeleri olan Kağıthane, Çekmeköy, Yedikule için ön talep toplayacak...

Cityscape Turkey ilk defa 24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecek. Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Ege Yapı satış devam eden ve satışa çıkaracağı projeleriyle F 01 numaralı stand alanında, fuar ziyaretçileri için çok özel fırsatlar sunacak.

Ege Yapı fuarda Batışehir , Pega Kartal ve İzpark projelerinin satışlarına özel fırsatlarla devam ederken, yeni projeleri olan Ege Yapı Kağıthane, Ege Yapı Çekmeköy ve Ege Yapı Yedikule için ise ön talep toplayacak.

İlk defa İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Cityscape fuarına ilişkin açıklamalarda bulunan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, "Dünyanın dört bir yanından katılım sağlanacak dünyanın en saygın gayrimenkul fuarı ilk defa bizim ev sahipliğimizde düzenleniyor. Ülkemiz özellikle Körfez ülkelerinden yatırımcıların odak noktası haline geldi. Bu tür fuarlar ülke tanıtımı için de büyük önem arz ediyor. Gayrimenkule olan ilgiyi ise daha da artıracaktır. Ege Yapı olarak bu büyük organizasyonda, yabancılar tarafından da ilgi gören satışı devam eden projelerimizi ve yakında satışa çıkaracağımız yeni projelerimizi tanıtacağız" dedi.


"Ege Yapı Cityscape Turkey’de 3 Projesi İçin Ön Talep Toplayacak" haberine ait yorum yok

Yorum Yap