EgeYapı Group’tan Bedava 1+1 Daire!

6-28 Haziran arasında gerçekleştirilen İstanbul Shopping Fest'in ana sponsorlarından biri olan EgeYapı Group, 1+1 ev hediye ediyor.

16 Haziran 2015
EgeYapı Group’tan Bedava 1+1 Daire!

6-28 Haziran arasında gerçekleştirilen İstanbul Shopping Fest'in ana sponsorlarından biri olan EgeYapı Group, 1+1 ev hediye ediyor.

Gayrimenkul sektörünün lider markalarından EgeYapı Group bu yıl beşincisi 6- 28 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen İstanbul Shopping Fest’in ana sponsorları arasında yer alarak bir talihliye Kartal’da hayata geçirdiği İzTower projesinden 1+1 daire hediye ediyor. İstanbul Shopping Fest süresince 50 liralık her alışverişle çekilişe katılmaya hak kazanan talihli Shopping Fest sonunda noter huzurunda gerçekleştirilecek çekiliş ile belirlenecek.

Yerli ve yabancı turistlere 23 gün boyunca alışveriş ve eğlence dolu unutulmaz bir İstanbul deneyimi yaşatacak Shopping Fest sürprizleri, hediyeleri ve etkinlikleriyle tüm hızıyla devam ediyor.

Hayata geçirdiği projeleri ile gayrimenkul sektörünün dikkat çeken oyuncularından olan EgeYapı Group, 6- 28 Haziran tarihleri arasında 5’incisi düzenlenen İstanbul Shopping Fest kapsamında gerçekleştirilecek çekilişte kazanana İzTower projesinden 1+1 daire hediye ediyor. İstanbul Shopping Fest süresince banka kartı ve kredi kartı ile gerçekleştirilecek her 50 liralık alışverişle çekilişe hak kazanan talihli EgeYapı Group’un Kartal’da yükselen projesi İzTower’tan ev sahibi olma şansı yakalayacak. Şanslı talihli İstanbul Shopping Fest sonucunda noter huzurunda gerçekleştirilecek çekilişle belirlenecek.

6-28 Haziran tarihleri arasında Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’ndeki EgeYapı Group standlarını ziyaret edenlere, farklı etkinliklerle birlikte mevcut ve gelecekteki projeleri hakkında bilgi verirken sürpriz fırsatlardan yararlanma olanağı sunuluyor.

Her yıl yerli ve yabancı turist tarafından büyük ilgi gören İstanbul Shopping Fest’in başta İstanbul’a büyük bir ekonomik değer kazandırdığını ifade eden EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı markalarının sponsorluğu ve festival hakkında şunları söyledi:

"Tarihi ve kültürel zenginliği, doğal güzelliği, güçlü ekonomisi ve kozmopolit yapısı ile dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul’un Shopping Fest organizasyonu ile birlikte marka gücü uluslararası platforma taşınmış ve kentin iç ekonomisine de büyük katkı sağlanmıştır. 23 gün süresince devam edecek festival, alışverişe ek olarak yerli ve yabancı turistlerin katılımı sayesinde İstanbul markasına katkıda bulanmaktadır. EgeYapı Group olarak bütün projelerimizi bulunduğu bölgeye ve şehre değer katması aynı zamanda insan hayatını maksimum seviyede kolaylaştırması etkenlerini hedef alarak hayata geçiriyoruz. İnsan hayatına ve şehre verdiğimiz değer ve emek doğrultusunda İstanbul’a büyük katkıda bulunan İstanbul Shopping Fest’in ana sponsorları arasında yer alarak desteklemekten büyük mutluluk duyuyoruz"

Mebuskent.com/?page=iletisim&utm_source=yeniemlak.com&utm_medium=banner&utm_campaign=Mebuskent" target="_blank">Mebuskent.jpg" alt="Mebuskent" width="600" height="150" />HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tahincioğlu, Eylül ayında Dubai’de basın toplantısı yapacak

Tahincioğlu, Eylül ayında Dubai’de basın toplantısı yapacak

Tahincioğlu Gayrimenkul, 11 Eylül’de Dubai Cityscape’de düzenlenecek toplantıda basınla bir araya ge

22 Ağustos 2017


Kuzu Grup ‘En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi’ listesinde 130’a yükseldi

Kuzu Grup ‘En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi’ listesinde 130’a yükseldi

Kuzu Grup, ‘Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi’ listesinde 11 sıra yükselerek 130’a yükse

21 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat