Elegan Panorama Bodrum'da 464 Bin Dolara

16 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Elegan Panorama Bodrum'da 464 Bin Dolara
Teslimlerin Kasım 2017'de yapılması planlanan Elegan Panorama projesinde fiyatları lansmana özel 464 bin dolardan başlıyor...

Elegan Yapı tarafından hayata geçirilen Elegan Panorama Villas projesi Muğla Bodrum'a bağlı Bitez'de yer alıyor. 15 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen proje 50 adet villa ve özel yüzme havuzlu 8 Exclusive villadan meydana geliyor.

Elegan Panorama Villas projesindeki villalar 84 metrekare ile 270 metrekare arasında, exclusive villalar ise 250 ila 550 metrekare arasında değişen büyüklüklerle dizayn edildi.

Doğal taş kaplama evler ve taş sokaklarla Akdeniz esintisini taşıyan Elegan Panorama projesinde evler Yahşi'den Kos'a ve Bitez'den Karaada'ya kadar panoramik manzaraya sahip olarak yükseliyor.

Elegan Panorama Bodrum Fiyatları
Elegan Panorama Bodrum projesinde fiyatlar 580 bin dolar ile 1 milyon 700 bin dolar arasında değişiyor. Lansmana özel yüzde 20 indirim uygulanan projede indirimli fiyatlar ise 464 bin dolar ile 1 milyon 360 bin dolar arasında farklılık gösteriyor.

Aktur plajlarından ve projeye özel iskeleden ücretsiz olarak faydalanabilecek olan Elegan Panorama projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje Ortakent Golf ve Tenis Kulübü'ne 6 dakika mesafede konumlanıyor.

Teslimlerin 2017 yılının Kasım ayında yapılması planlanan Elegan Panorama Bitez projesinde;

- Açık yüzme havuzu
- Güneşlenme alanları
- Çocuk yüzme havuzu
- Jakuzi
- Yeşil alan
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.


"Elegan Panorama Bodrum'da 464 Bin Dolara" haberine ait yorum yok

Yorum Yap