Elysium Dolapdere Projesi Çok Yakında satışta!

13 Eylül 2015
PAYLAŞ
Elysium Dolapdere Projesi Çok Yakında satışta!

Ofton İnşaat'ın İstanbul Beyoğlu'nda hayata geçirdiği yeni projesi Elysium Dolapdere, çok yakında satışa çıkacak.

İstanbul'un Beyoğlu bölgesinde Ofton inşaat tarafından 6 bin 610 metrekarelik alanda 225 konut kapasitesi ile inşa edilen Elysium Dolapdere projesinde büyüklükleri 50 ile 150 metrekare arasında değişen stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

ELYSIUM DOLAPDERE PROJE DETAYLARI

Elysium Dolapdere, toplam 6 bin 610 metrekare alan üzerine 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde 225 bağımsız bölümden oluşuyor. Proje, konumu itibarıyla da Taksim'e 3, Nişantaşı'na da 5 dakika mesafede olmasının yanı sıra Beşiktaş – Bomonti Tüneli ile metro ve çevreyoluna da kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Ofton İnşaat, yeni yaşam ve yatırım projesi Elysium Dolapdere’yi, ilk kez Dubai’de görücüye çıkardı. İstanbul’un tarihi, kültürel dokusu ve merkezi konumu ile gözde semtlerinden Beyoğlu ilçesine bağlı Dolapdere’de yükselen Elysium Dolapdere ulaşım kolaylığı ve lüks sosyal imkânları ile birçok alanda farklılıklar sunacak. Yatırımcıların da gözdesi konumunda olan bölge, AVM, ofis, otel, kültür merkezine yakınlığı ve kentsel dönüşüm çerçevesinde eski binaların renovasyonu ile giderek değerleniyor.

ARALIK 2017'DE TESLİM

Daire büyüklükleri ve fiyatların henüz açıklanmadığı Elysium Dolapdere projesinde ödeme koşulları da henüz netlik kazanmadı. Çok yakında satışa çıkması beklenen projede daire teslim işlemlerinin Aralık 2017 tarihinde yapılması planlanıyor.

ELYSIUM DOLAPDERE PROJE BİLGİLERİ

Elysium Dolapdere Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Dolapdere Caddesi Beyoğlu/İstanbul
Telefon : 444 5 350
Web : www.ofton.com.tr
E-mail : info@ofton.com.tr

Elysium Dolapdere Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Asansör
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış


"Elysium Dolapdere Projesi Çok Yakında satışta!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap