Elysium Miramar Bodrum Projesinde Teslimler Başladı

06 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Elysium Miramar Bodrum Projesinde Teslimler Başladı
Bodrum merkeze 1 kilometre mesafede yükselen Elysium Miramar Bodrum projesinde yaşam başlıyor...

Ofton inşaat tarafından Bodrum’da yaşama geçirilen Elysium Miramar Bodrum projesinde teslimler başladı. 22 dönüm alan üzerinde inşa edilen Elysium Miramar Bodrum projesi az katlı 23 blok halinde yükseliyor.

Elysium Miramar Bodrum projesi 46 adet 3+1 dubleks ikiz villa ve 4 adet 4+1 penthousedan meydana geliyor. Projede evlerin tamamı akıllı ev teknolojisiyle donatılmış durumda.

Elysium Miramar Bodrum fiyatları 530 bin euro ile 1 milyon 150 bin euro arasında farklılık gösteriyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 50 peşinat ödedikten sonra kalan tutarı 12 ay vade farksız taksitlendirebiliyor.

Bodrum merkeze 1 kilometre mesafede yükselen Elysium Miramar Bodrum projesi havaalanına 30 kilometre, yat limanı ve sahile 1,4 kilometre, Marina’ya 1,8 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Elysium Miramar Bodrum projesinde dubleks villaların müstakil havuz ve bahçesi, penthouseların ise çatı terasında yüzme havuzu ve kitchenetteleri bulunuyor. Projede yürüyüş yolları, otopark ve güvenlik imkanları sunuluyor.

"Elysium Miramar Bodrum Projesinde Teslimler Başladı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap