Elysium Soul Beyoğlu’nda Ön Talep Toplanıyor

26 Kasım 2015
PAYLAŞ
Elysium Soul Beyoğlu’nda Ön Talep Toplanıyor

Ofton İnşaat'ın Dolapdere'deki yeni projesi Elysium Soul Beyoğlu'nda ön talep toplanıyor...

Eski İstanbul olarak anılan Beyoğlu’nun değişen ve gelişen semtlerinden Dolapdere’de yer alan Elysium Soul Beyoğlu projesi Ofton inşaat imzası ile inşa ediliyor. Projede ön talep toplanıyor.

Elysium Soul Beyoğlu projesi 6 bin 610 metrekare arsa alanı üzerinde modüler sistemle inşa ediliyor. Toplam 225 adet bağımsız birimden meydana gelen projede 1+0, 1+1, 2+1 ve bahçe katı ile çatı katı dubleksleri yer alıyor.

ELYSİUM SOUL DOLAPDERE FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlk kez Dubai’de gerçekleştirilen Cityscape Global 2015 Fuarı’nda vitrine çıkan Elysium Soul Beyoğlu projesi Beşiktaş ve Şişli ilçelerinin birçok semtine yakın mesafesiyle özellikle yatırımcılara ulaşım açısından kolaylık sağlıyor.

Taksim, Nişantaşı ve Karaköy'e de yakın mesafede konumlanan Elysium Soul Beyoğlu projesi City's Nişantaşı, Zorlu Center, Cevahir ve Kanyon gibi alışveriş merkezlerine bir metro durağı mesafesinde yükseliyor.

7 katlı 2 blok halinde yaşama geçirilen Elysium Soul Beyoğlu projesinde blokların altında mağazalar yer alıyor. Projenin tüm detayları 10 Aralık'ta gerçekleşecek basın toplantısı ile beraber açıklanacak.


"Elysium Soul Beyoğlu’nda Ön Talep Toplanıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap