Emaar Square Çamlıca’nın Şantiyesinde Akıl Almaz Kaza

22 Kasım 2015
PAYLAŞ
Emaar Square Çamlıca’nın Şantiyesinde Akıl Almaz Kaza

Emaar Square Çamlıca projesinin şantiyesinde bugün saat 15:00 sıralarında akıl almaz bir kaza meydana geldi. İşte o kazanın detayları...

Emaar Türkiye tarafından Üsküdar Çamlıca'da hayata geçirilen Emaar Square projesinin şantiyesinde bugün akıl almaz bir kaza meydana geldi.

Alınan bilgiye göre inşaattan düşen tahta kalıp Libadiye'den E-5'e bağlanan yol üzerindeki araçların üzerine savruldu.

Bazı araçların hasar gördüğü Emaar Square vinç kazasında neyseki can kaybı olmadığı öğrenildi.

Kazanın meydana geldiği yol yaklaşık 1 saat kadar trafiğe kapatıldı. Hasar gören araçlar çekildikten sonra yol tekrar trafiğe açıldı.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Emaar Square Çamlıca’nın Şantiyesinde Akıl Almaz Kaza" haberine ait 2 yorum

Betül bakçılar

22 Nov 2015, 07:25

Emaar'ın inşaatından dolayı kaç senedir Libadiye cd 'de oturanlar olarak zaten rahatsızdık. Bugün son nokta oldu. Büyük felaketin ucundan dönüldü. Ayrıca caddemiz kamyonlardan dolayı coğrafi haritaya döndü. Yolda çukurlar,tümsekler,çökmeler var. Yaya olarak bile karşıdan karşıya geçerken takılıp düşüyoruz.Geceleri bile devam eden çalışmalar ,gürültüsü,tozu bıktırdı. Bitikten sonra da oluşacak trafiği düşünemiyorum

cagri

Yorumunuz denetim için bekliyor.

Ersel YILGIN

24 Nov 2015, 12:25

Benim gözlemlediğim yayayı düşünmeyen bir proje çevre olarak. İkincisi ise projede olmayan binalar yükseliyor gibi geldi. Hani diyorlardı 2015 de bu proje biter diye? Soruyorum trafik konusu ne olacak? Bitsin şu çile arabam yolda sürekli sekerek gidiyor berbat oldu kamyonlardan.

Yorum Yap