Emar Delüx Projesinde 220 Bin TL'ye 2+1

Kartepe kent meydanında hayata geçirilen Emar Delüx projesinde daire fiyatları 220 bin liradan başlangıç gösteriyor...

21 Temmuz 2016
Emar Delüx Projesinde 220 Bin TL'ye 2+1 Kartepe kent meydanında hayata geçirilen Emar Delüx projesinde daire fiyatları 220 bin liradan başlangıç gösteriyor...

UMF Yapı imzası ile hayata geçirilen Emar Delüx projesi Kocaeli Kartepe'de yer alıyor. 12 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Kocaeli Emar Delüx projesi 3 ve 4 katlı 8 blok halinde yükseliyor.

Toplam 120 adet konuttan meydana gelen Emar Delüx projesinde büyüklükleri 91 ila 161 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire seçenekleri yer alıyor.

Emar Delüx fiyatları 220 bin TL ile 420 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Emar Delüx projesinde yüzde 25 peşinat verildikten sonra kalan tutar konut kredisi ile 120 aya kadar taksitle ödenebiliyor.

Akıllı ev sistemleriyle donatılan Emar Delüx projesinin ilk 4 bloğunun 2016 yılı Aralık ayında, tamamının ise 2017 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Kartepe kent meydanında yükselen Emar Delüx projesi havalimanı ve İzmit'e 10 dakika, Kartepe Kayak Merkezi'ne 20 dakika, İstanbul'a 1 saat mesafede konumlanıyor.

9 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan Kartepe Emar Delüx projesinde;

- Açık kapalı yüzme havuzu
- Çocuk oyun alanları
- Kamelyalar
- Fitness center
- Sauna
- Kreş
- Kafeterya
- Yürüyüş ve bisiklet parkuru
- Tenis ve basketbol sahası
- Dinlenme alanları
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.