Emin Şirketler Grubu Yöneticileri Kep Attı!

Leadership Academy of Business eğitimini tamamlayan Emin Şirketler Grubu'nun yöneticileri Boğaziçi Üniversitesi'nde kep attı.

03 Eylül 2015
Emin Şirketler Grubu Yöneticileri Kep Attı!

Leadership Academy of Business eğitimini tamamlayan Emin Şirketler Grubu'nun yöneticileri Boğaziçi Üniversitesi'nde kep attı.

Emin Şirketler Grubu 18 Müdür ve Yöneticisi, eğitim süresi 98 saat olan Leadership Academy of Business eğitimini, cübbe giyip kep atarak tamamladı.

İnsanlara Türkiye’nin her yerinden Elbirliği sistemi ile konut ve otomobil sahibi olma imkanı sunan Eminevim ve Eminotomotiv gibi şirketleri de bünyesinde bulunduran Emin Şirketler Grubu Müdür ve Yöneticilerinin tamamladığı, Leadership Academy of Business eğitim programı sertifika töreni, şirket yöneticileri ve basının katılımıyla Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

1991 yılından bu yana Türkiye’de belirli sektörlerde gösterdiği başarıların yanında özellikle insanların sosyal hayatlarında da refah ve başarı içinde yaşamasını ilke edinmiş ve bunun için “insan kendine verdiği değeri başkasına da vermelidir” diyerek, insanımızın sosyal yaşam standartlarını Elbirliği sistemi ile yükselten Emin Şirketler Grubu, benimsediği bu ilke doğrultusunda Müdür ve Yöneticilerine Leadership Academy of Business eğitim programı imkanı sunarak, yönetsel gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçladı.

Emin Şirketler Grubu İnsan Kaynakları Müdürü Banu Çıracı konuyla ilgili şunları söyledi :

“Emin Şirketler Grubu bünyesindeki tüm birim müdürlerimizin katılım sağladığı Leadership Academy of Business Programımız (Yönetici Geliştirme Programı) 4 aylık yoğun bir maraton sonunda tamamlanmıştır. 4 ay süren bu programla Birim Müdür ve Yöneticilerimiz, yönetsel yetkinliklerini bir üst seviyeye taşımak, iş süreçleri ve ekip yönetiminde liderlik vasıflarını göstermek, kurumumuzun vizyoner yönetimi altında belirlenen hedefleri etkin stratejiler belirleyerek gerçekleştirmek yolunda önemli adımlar attılar.

Eğitim ve gelişimin öneminin ve gerekliliğinin farkında olan tüm yönetim kadromuz ile ileriye dönük daha istikrarlı, daha emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Bu program ile tüm yöneticilerimizin yönetsel yetkinlikleri daha üst seviyelere taşınmış ve vizyoner bakış açısı ile ortak bir yönetim anlayışı oluşmaya başlamıştır.

Yakalanan bu sinerjinin şirketimiz için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak eğitim ve gelişime devam diyoruz.” dedi

Emin Şirketler Grubu ve Boğaziçi Üniversitesi Sürekli Yaşam Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilen veeğitim süresi 96 saat olan Leadership Academy of Business eğitim programını başarıyla tamamlayan Emin Şirketler Grubu 18 Müdür ve Yöneticisi sertifikalarını törenle, cübbe giyip kep atarak aldılar.

Emin Şirketler Grubu hakkında :

Emin Şirketler Grubu, 1991 yılından bu yana Türkiye’de belirli sektörlerde gösterdiği başarıların yanında özellikle insanımızın otomobil ve ev sahibi olmaları noktasında ilkleri başardı. Kurduğu sistem ile 75 binden fazla ailenin otomobil ve ev sahibi olmalarını en kolay yoldan sağladı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hasanoğlu İnşaat ve Suudi Arabistanlı Alasiri iş birliği yapacak

Hasanoğlu İnşaat ve Suudi Arabistanlı Alasiri iş birliği yapacak

Hasanoğlu İnşaat Suudi Arabistanlı Alasiri ile ortaklık gerçekleştiriyor. İki firma ilk olarak Bahçe

11 Ağustos 2017


Ortadoğu Grup'tan Kurban Bayramı'na özel kampanya

Ortadoğu Grup'tan Kurban Bayramı'na özel kampanya

Ortadoğu Grup, İstanbul'da yer alan üç konut projesi için Kurban Bayramı'na özel kampanyalar yapılac

11 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat