Eminevim 2 Yeni Şube Açtı

17 Haziran 2015
PAYLAŞ
Eminevim 2 Yeni Şube Açtı

Eminevim, 2 yeni şube daha açarak şube sayısını Türkiye genelinde 63’e çıkarmış oldu.

Emin Şirketler Grubu, 1991 yılından bu yana Türkiye’de belirli sektörlerde gösterdiği başarıların yanında özellikle tüketicilerin otomobil ve ev sahibi olmaları noktasında ilkleri başaran ve kurduğu Elbirliği sistemi ile 75 binden fazla ailenin otomobil ve ev sahibi olmalarını en kolay yoldan sağlayan Eminevim büyümeye devam ediyor.

1991 yılından bu yana Türkiye’de şubelerine yenilerini ekleyerek büyüyen Eminevim şube sayısını Türkiye genelinde 63’e çıkardı.

EMİNEVİM ELBİRLİĞİ SİSTEMİ NEDİR ?

Günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğuna dikkat çekerek, ev sahibi olma şansı bulunmayan, dar gelirle yaşamak zorunda olan tüketicinin, uygulanan “Elbirliği Sistemi” ile bu hayaline kavuşmasını sağlayan Eminevim müşterilerinin kendisine olan güveniyle büyümeye devam ederek, her geçen gün şube sayısını arttırıyor.

Elbirliği sistemi ile dar gelirli vatandaşın ev sahibi olmasını sağlayan Eminevim, bu sistem ile ülkede birçok kişinin hayali olan ancak dar gelirli oldukları için sahip olamadıkları ev hayaline kavuşmalarını sağlıyor. Bu sistemle ev sahibi olamayan dar gelirli kalmayacak.


"Eminevim 2 Yeni Şube Açtı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap