Emlak Konut'tan Kayabaşı'na 237 Milyon TL'lik Proje

Emlak Konut GYO İstanbul Kayabaşı'nda karma konseptte yeni bir proje için hazırlıklara başladı. İşte detayları...

26 Eylül 2016
Emlak Konut'tan Kayabaşı'na 237 Milyon TL'lik Proje Emlak Konut GYO İstanbul Kayabaşı'nda karma konseptte yeni bir proje için hazırlıklara başladı. İşte detayları...

Emlak Konut GYO İstanbul'da yeni bir proje için kolları sıvadı. Karma kullanımla olarak tasarlanan proje için ÇED süreci başlarken, projenin detayları da paylaşıldı.

İstanbul Başakşehir Kayabaşı'nda hayata geçirilecek olan proje için tüm izinler alındıktan sonra yüklenici bir inşaat firması tarafından inşa edilecek.

Toplam 363 bin 979 metrekare alanda yaşama geçirilecek projede otel, kongre merkezi, ofis, dükkan, spor salonu ve şehir parkı yer alıyor. 4 farklı parselde planlanan Emlak Konut Kayabaşı projesinin inşaat alanı 144 bin 776 metrekare olarak belirlendi.236 milyon 909 bin 170 TL yatırım bedeline sahip olan projede 221 adet bağımsız üniteden oluşan 4 adet ofis ve dükkan binası, 170 odalı 1 otel binası, 1 kongre merkezi, 1 spor merkezi ve 175 bağımsız üniteli 3 adet ticari ünite bloğu bulunuyor.Emlak Konut Kayabaşı projesinde inşa edilecek olan 170 odalı otelde iç bahçe, restoran, mutfak, yoga, pilates, spining ve spor salonları ve masaj odaları yer alıyor. Proje kapsamındaki şehir parkının 281 bin 238,86 metrekare alanda yaşama geçirilmesi planlanıyor.2019 yılına kadar hizmete girmesi planlanan metro hattının Kayaşehir Merkez istasyonuna yakın mesafede yer alan Emlak Konut Kayabaşı projesi Avrupa Otoyolu bağlantı noktasına 10 kilometre, E-5’e 20 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Haber: Maide KARADAĞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Satya Evliya Çelebi Tuzla ile İstanbul'da uygun fiyata lüks daire

Satya Evliya Çelebi Tuzla ile İstanbul'da uygun fiyata lüks daire

Satya Yapı imzası taşıyan Satya Evliya Çelebi Tuzla projesi, İstanbul'da cazip fiyatlarla konut sahi

23 Temmuz 2017


İşte İstanbul'da en çok ofis kiralanan ilçeler

İşte İstanbul'da en çok ofis kiralanan ilçeler

ABD merkezli gayrimenkul danışmanlık firması Cushman & Wakefield bir rapor yayınlayarak İstanbul'da

23 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat