Emlak Piyasasının Duayeni Chris Heller İstanbul’a Geliyor

01 Ağustos 2014
PAYLAŞ
Emlak Piyasasının Duayeni Chris Heller İstanbul’a Geliyor

Emlak ve gayrimenkul piyasasının otoriter ismi Chris Heller, İstanbul'da “Başarılı kişilerin asla yapamayacağı 20 şey” konulu bir seminer verecek.

Gayrimenkul sektörünün ikonları arasında gösterilen Keller Williams Worldwide Başkanı ve Keller Williams Türkiye ortaklarından Chris Heller, İstanbul’a geliyor.

Kariyeri boyunca 3 bine yakın ev satarak gayrimenkul dünyasında kırılması güç bir rekora imza atan Heller, 5 Ağustos Salı günü Point Hotel Barbaros’ta “Başarılı kişilerin asla yapamayacağı 20 şey” konulu bir seminer verecek.

SEMİNERİN BEDELİ 100 LİRA

Tüm gayrimenkul danışmanlarına ve sektörde kariyer hedefleyen herkese açık olan seminerde Chris Heller, 100 lira gibi sadece masrafların karşılandığı sembolik bir ücrete emlak dünyasında kendisini zirveye taşıyan yöntemleri anlatacak.

10 YILDA 1000 EV

Bazen yapmak istediklerimizden çok, yapmaktan vazgeçtiklerimiz hayatımızda büyük farklılıklar yaratır” diyen ABD’li emlak duayeni, işine olan saygısı ve sevgisi sayesinde son 10 yılda her yıl yaklaşık 100 ev satıyor.

500 MİLYON DOLARLIK SATIŞ

Chris Heller, gayrimenkul sektörünün en zor dönemi olan son 5 yıl içerisinde satışlarını arttırarak devam ettirdi ve yaklaşık 500 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi.


"Emlak Piyasasının Duayeni Chris Heller İstanbul’a Geliyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap