Emlak Sektörüne 2 Milyarlık Doping

CNR EXPO'da düzenlenen Emlak Fuarı 2014 sona erdi. Türkiye'nin son dönemdeki 'ekonomik' ve 'siyasi' istikrarı fuara yansıdı.

15 Eylül 2014
Emlak Sektörüne 2 Milyarlık Doping

CNR EXPO'da düzenlenen Emlak Fuarı 2014 sona erdi. Türkiye'nin son dönemdeki 'ekonomik' ve 'siyasi' istikrarı fuara yansıdı.

Gayrimenkul sektörünün buluşma noktası haline gelen Emlak Fuarı, yerli ve yabancı yatırımcıları biraraya getirdi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile TOKİ tarafından desteklenen Emlak 2014 Konut, İşyeri Satın Kiralama ve Finansman Fuarı, Türk gayrimenkul sektörünün uluslararası arenada vitrini olarak adlandırılıyor.

7 BİNİN ÜZERİNDE YATIRIMCI

7 binin üzerinde yatırımcı, 30 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan fuar, emlak sektörüne büyük bir oranda ivme kazandırdı. Türki Cumhuriyetler, Katar, Kuveyt, Ürdün, İran ve Rusya'dan da firmaların yer aldığı fuarda, ülkemizden de büyük yatırımcılar, nihai tüketiciler projeleri yerinde görebildi. Fuar, Türkiye emlak ve gayrimenkul piyasasını canlandırmakla kalmadı, 2 milyar dolara yakın da yatırımın kaynağı oldu.

FİNANS MERKEZİ

Sektörün öncülerinin buluştuğu fuar, konut, işyeri satınalma, kiralama ve finansman merkezi haline geldi.

FİKİRTEPE'NİN GÖZDE PROJESİ

Kentsel Dönüşüm'ün öncü firmalarından VARTAŞ, Alman ortağı Stern ile yürüttüğü Renovia istanbul projesini Emlak 2014 Fuarı'nda görücüye çıkardı.

DÖNÜŞÜMÜN SEMBOLÜ

Dönüşümün sembol bölgesi Fikirtepe'de yükselecek Renovia İstanbul, sadece boyutlarıyla değil, aynı zamanda çok özel tasarımı ve yaşayan, nefes alan mahalle dokusuyla Türkiye'nin köklü inşaat firmalarının bölgedeki projelerinin yanında büyük fark oluşturuyor.

Vartaş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata, “5 yıl içinde sektörün 10 büyük firması arasına girmeyi hedefliyoruz” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.