Endülüs Park Projesi Eylül 2015’te Teslim!

Bursa Mudanya'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

30 Nisan 2015
Endülüs Park Projesi Eylül 2015’te Teslim!

Endülüs Gayrimenkul'un Bursa Balat'da hayata geçirdiği Endülüs Park projesinde anahtar teslim işlemlerinin Eylül 2015'te yapılması bekleniyor.

Bursa'nın Balat bölgesinde Endülüs Gayrimenkul tarafından 22 dönümlük arazide 240 konut olarak inşa edilen Endülüs Park projesinde büyüklükleri 55 ile 240 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipi seçenekleri mevcut.

Endülüs Park PROJE DETAYLARI

- İstanbul'a iki saat mesafede bulunan Endülüs Park Rezidans & AVM, modern Bursa'nın ihtiyaçlarına cevap verebilecek yepyeni bir yaşam alanı vadediyor.

- Mudanya ve şehir merkezine 15 dakikalık mesafede yükselen Endülüs Park projesi konut ve AVM konseptinde inşa ediliyor.

- Projede 240 dairenin yanı sıra 101 mağazadan oluşan üzeri açık bir alışveriş merkezi yer alıyor.  

- Yatırım amaçlı 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon dairelerin büyük ilgi gördüğü projede yer alan mağazaların çoğu Bursa'da ilk kez mağaza açan markalardan oluşuyor.

- Endülüs Park projesi ismini aldığı Endülüs’ün yüzyıllarca sanata ilham veren izinden giderek farklılıkların zenginliği ve tabiatın verdiği huzur ve yaşama sevincinin bir enerjiye dönüştüğü bambaşka bir ortam sunuyor.

- Endülüs Park AVM ve Rezidans 95 bin 500 metrekarelik bir inşaat alanında; tamamı akıllı ev konseptine sahip rezidansların yanı sıra moda başta olmak üzere, aksesuar, kozmetik, oyuncak, teknoloji ve ev tekstili gibi farklı alanlardaki dünya markalarını tematik mağazacılık anlayışı ile Eylül 2015 tarihinde Bursalıların hizmetine girecek.

- Endülüs Park rezidansında yer alan 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve aynı metrekarelerin dubleks tip 250 konutun tamamı gerçek akıllı ev projesi olarak hayata geçirilecek.

- Lokasyon avantajı ile bir adım ötede olan Endülüs Park, İDO, BUDO, Yüksek Hızlı Tren (YHT), Metro istasyonlarına geniş ulaşım ağına sahip...

EYLÜL 2015'TE TESLİM

Endülüs Park projesinde yüzde 25 oranında peşinat ödeniyor. Yüzde 25'lik konut bedeli 18 ay firma bünyesinde vadelendiriliyor. Yüzde 50'lik konut bedeli için banka kredisi kullanılabiliyor. Projede anahtar teslim işlemlerinin Eylül 2015 tarihinde yapılması planlanıyor.

ENDÜLÜS PARK PROJE BİLGİLERİ

Endülüs Park Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Ahmet Yesevi Mah. Sanayi Cad. No: 451 Balat-Nilüfer/Bursa
Telefon : 0224 242 52 58
Web : www.enduluspark.com
E-mail : satis@enduluspark.com

Endülüs Park Projesi Fotoğrafları :

Endülüs Park Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık otopark
- Açılır-kapanır yüzme havuzu
- AVM
- Çocuk oyun alanları
- Çocuk yüzme havuzu
- Fitness merkezi
- Güneşlenme terası
- Güvenlik
- Kafe
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Kuaför
- Restoran
- Türk hamamı
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Resepsiyon
- Sprinkler sistemi
- Su Deposu
- Akıllı ev sistemleri
- Alarm sistemleri
- Ankastre beyaz eşya
- Balkon
- Ebeveyn banyosu
- Ebeveyn giyinme odası
- Isı pay ölçer
- İntercom sistemi
- Merkezi ısıtma
- Rezidans hizmetleri
- Teras
- Yerden ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Endülüs Park Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.